מבזקיםמוסיקה

אלו הם הזוכים במצעד הישראלי השנתי של גלגל”צ

המצעד הישראלי השנתי של גלגלצ בשיתוף Ynet שודר אחר הצהריים והערב מאולפני Ynet. במהלכו הוכרזו 40 השירים הגדולים, כפי שנבחרו ע”י מאזיני גלגלצ, תחנת הרדיו המואזנת ביותר בישראל. נועה קירל, חנן בן ארי, אושר כהן ועטרה אוריה הם הזוכים הגדולים במצעד השנתי הישראלי לשנת תשפ”ג של גלגלצ ו-Ynet!

ואלו הם הזוכים: שיר השנה הוא “Unicorn” של נועה קירל. זו פעם ראשונה מזה 18 שנים, ששיר השנה הוא של מבצעת ולא של מבצע (מאז “לשם”, של מירי מסיקה, ב-2005). אנשי השנה הם נועה קירל, חנן בן ארי, ואושר כהן. בקטגוריית פריצת השנה זכתה עטרה אוריה, ששיר הבכורה שלה, ״ילד מטריה״ הגיע עד המקום השני במצעד. הופעת השנה שנבחרה על ידי הקהל בפער גדול, היא המופע המשותף של טונה ורביד פלוטניק. באלבום השנה זכה “לירז” של סטטיק.

זיק זק - הרשמה לרשת החברתית

שתי קטגוריות נוספות נבחרו על ידי עשרות עיתונאי מוזיקה, מבקרים ואנשי רדיו מובילים בישראל והן: כותב השנה – שלומי שבן, ומפיק המוזיקה של השנה -Triangle (עידו נצר ועמית מרדכי). שלוש נשים הובילו השנה בראש המצעד, עם השירים “Unicorn”, שזכה כאמור בשיר השנה, “ילד מטריה” ו”תיק קטן”, במקומות השני והשלישי בהתאמה. ב40 הגדולים, צעדו השנה 18 שירים בביצוע נשי.

נועה קירל - אירוויזיון
צילום: Eurovision Song Contest

Back to top button
דילוג לתוכן