מבזקיםפוליטי / מדיני

צפו בדברי נתניהו: "חיסלנו מתחילת השנה קרוב ל-170 מחבלים והיד עוד נטויה"

במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו, התקיים היום (רביעי) אירוע הרמת כוסית לרגל ראש השנה עם עובדי משרד ראש הממשלה, במשרד רה״מ בירושלים. באירוע נכחו מנכ״ל משרד רה״מ יוסי שלי, יו״ר ועד העובדים סילבי מרדכי, מנהלת תחום רווחה רות יצחקי, הסגל הבכיר ועובדות ועובדי המשרד.

צילום: עומר מירון, לע״מ, סאונד: יחזקאל קנדיל, לע״מ

מדברי ראש הממשלה נתניהו בהרמת הכוסית: ״תודה רבה לכולכם על העבודה המסורה והמאומצת שאתם עושים כל השנה, ואני בטוח שגם תמשיכו לעשות בשנה הקרובה הבאה עלינו לטובה. אני מאחל לכם שנה טובה ומתוקה לכם, לילדים הנהדרים שלכם ולמשפחות. אני מאחל לכולנו שבשנה הזאת תהיה יותר אחדות בעם, פחות פילוג בתוכנו, וזה מתחיל בזה שאנחנו זוכרים כולנו, או לפחות רובנו, שאנחנו עם אחד, עם מדינה אחת, עם צבא אחד, עם עבר משותף ועתיד משותף. בדמוקרטיה תמיד יש חילוקי דעות, זה האופי של דמוקרטיה. אבל אם מסכימים להסכים, ניתן להגיע להסכמה. וזאת השאיפה שלנו. אני חושב שזה אפשרי."

צילום: חיים צח/ לע״מ

"אנחנו נמצאים לפני אתגרים גדולים והזדמנויות גדולות. האתגר הראשון והחשוב ביותר הוא קודם כל הביטחון. יש מאמץ שמובל על ידי איראן וגרורותיה להעמיק את הטרור, בייחוד ביו"ש ולא רק, ואנחנו נאבקים בהם בעוצמה. אנחנו חיסלנו מתחילת השנה קרוב ל-170 מחבלים, אבל היד עוד נטויה כמובן. זה מאבק בלתי פוסק, ואנחנו נבוא חשבון עם המרצחים וגם עם שולחיהם." הוסיף נתניהו.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: חיים צח/ לע״מ

לסיום, אמר: "במקביל יש לנו גם הזדמנות טובה, וההזדמנות הזאת תהיה; אחרי שהשגנו את הסכמי אברהם, אנחנו עמלים ביחד עם ידידינו האמריקנים להרחיב את מעגל השלום באופן שישנה את פניה של ישראל, את פני המזרח התיכון, ובמידה רבה את פני העולם. אנחנו מתכוונים לשלום עם ערב הסעודית, מה שיסלול את הדרך להפוך את כל האזור הזה למסדרון ענק של תשתיות חיוניות. ישראל הופכת לראש גשר לעולם. זה שינוי עצום, אתם תרגישו את זה כל אחד מכם. יש פה עתיד גדול מאוד, ואם הוא יתממש, הוא יתממש בשנה הזאת. זאת ברכה גדולה – תחל שנה וברכותיה, וזאת ברכה גדולה מאוד. אנחנו עובדים במרץ למען המדינה שלנו, שיש לה עתיד מזהיר, ואני מקווה גם שנה נהדרת לפנינו. תודה רבה לכולכם״.

צילום: חיים צח/ לע״מ

מנכ״ל משרד רה״מ יוסי שלי: ״אני שמח להיות כאן על הבמה הזו עם העובדים הנפלאים שלנו. זו הזדמנות טובה לברך את הסגל הבכיר שלנו, את ראש המל"ל, ראש הסגל, מזכיר הממשלה, את הסמנכ"לים שלנו והעובדים הבכירים שעושים עבודה סיזיפית, קשה וארוכה, כל החלטה והצעה שמתקבלת, היא בזכות האנשים החרוצים האלה. אני רוצה שתדעו את זה, הקרדיט מגיע לכולם, יישר כוח."

"לכל האנשים שעוסקים כאן יש עבודה ואחריות מאוד גדולה, להצעיד את המערכת והמדינה קדימה, זה קורה בעזרת עבודה מאומצת של העובדים והובלה מצוינת של ראש הממשלה שהוא מספר אחד. אני מאחל לכם ולמשפחותיכם שנה טובה ומתוקה, חג שמח״. הוסיף שלי.

צילום: חיים צח/ לע״מ

Back to top button