בידורמבזקים

כוכב "חתונמי" חושף את בת הזוג החדשה, "לא מצטער שהשתתפתי בתוכנית"

שניר שלו כוכב התוכנית 'חתונמי' בהופעה פומבית ראשונה עם בת הזוג החדשה אינה וגם עומרי לוזון (24) הגיע יחד עם אביו עמוס לוזון והתייחס לראשונה לפרשה...

שלו ולוזון יוצאים לאור עם בנות הזוג בהשקת רשת אופנה לגברים בריטית – Charles Tyrwhitt (צ'ארלס טיריט).

אמש, (ראשון – 10.9) התקיים אירוע חגיגי בסגנון אנגלי קלאסי, לרגל השקת רשת האופנה הבריטית לגברים Charles Tyrwhitt (צ'ארלס טיריט), בסניף הדגל הראשון שהושק בארץ: בעופר הקניון הגדול בפתח תקווה.

את מאות מוזמנים שהגיעו לחגיגה הבריטית קיבל איש העסקים אליהו קלימר , זכיין המותג בישראל, ביניהם: סלבס, מובילי דעת קהל, אנשי עסקים, אושיות אופנה וכוכבי רשת, שבאו לראות, למדוד ולהתרשם בניהם: יוצא התוכנית 'חתונה ממבט ראשון', שניר שלו, שהגיע בהופעה פומבית ראשונה עם בת זוגו אינה וידמוב, עומרי לוזון (24) שהגיע יחד עם בת זוגתו מעיין בשי, עו"ד עומרי בן נתן – בוגר האח הגדול ועוד.

האירוע כלל קוקטייל חגיגי, טקס קביעת מזוזה וגזירת סרט. ולאחר מכן, תצוגת קולקציית סתיו חורף 2023- 2024, שחשפה את הטרנדים החדשים ואת שלושת הקטגוריות של המותג הבריטי: קז'ואל, ביזנס קז'ואל וקולקצייה מחויטת.

שניר שליו, יוצא תוכנית חתונמי, הפגין נוכחות יחד עם הצמודה החדשה, אינה וידמוב, בת ה- 32, המתגוררת בבאר שבע ועובדת בשוק ההון. שליו התייחס לתוכנית הסיום שתשודר הערב (שני) ואמר: "אני לא מצטער שהשתתפתי בתוכנית, אני בקשר מצוין עם חברים מחתונמי ובסופשבוע האחרון אף נפגשנו והכרתי להם את אינה". שנשאל על מור אמר: "מור מפרגנת לזוגיות שלי עם אינה". עוד שיתף שלו, כי הוא ואינה יוצאים כבר למעלה מחודש וחצי והם מתכננים לטוס בחגים, לחופשה ארוכה במספר מדינות באירופה.

שניר שליו - אינה וידמוב
שניר שליו עם בת זוגתו אינה וידמוב. צילום: אמיר מאירי
שניר שליו - אינה וידמוב - מעיין בשי - עומרי לוזון
מימין – שניר שליו ואינה וידמוב עם מעיין בשי ועומרי לוזון. צילום: אמיר מאירי

עומרי לוזון, תושב ותיק של העיר פתח תקווה שיתף שבעוד כשבוע הוא עובר להתגורר בתל-אביב, בדירה של אביו, בצהלה, יחד עם בת זוגתו מעיין בשי, מעצבת אופנה, שכבר הספיקה להלביש את מיטב כוכבי הביצה- בניהם לירון ויצמן, ניבר מדר ועוד.

עומרי , התייחס לראשונה לפרשה המדוברת של אביו עמוס לוזון ואמר: "אני חושב שלמרות הפרשה הלא נעימה, בסופו של דבר הבן אדם קיים יחסים אינטימיים בבית שלו, בהסכמה מלאה, ולא עשה משהו אסור. מי שצריך להתבייש במעשה הם אלה שמצלמים ומפיצים, ואני תמיד עומד מאחורי אבא שלי"!

עמוס ובנו עומרי לוזון
עמוס ובנו עומרי לוזון. צילום: אמיר מאירי
עמוס לוזון - נעמי סימן טוב - מנכ"ל הקניון הגדול - אליהו קלימר - עומרי לוזון
עמוס לוזון עם נעמי סימן טוב, מנכ"ל הקניון הגדול, אליהו קלימר ועומרי לוזון. צילום: אמיר מאירי

הגיעו עוד לאירוע: איש העסקים עמוס לוזון, נעמי סימן טוב, מנכ"לית קניון עופר פ"ת, אנשי העסקים שי ואבי קלימר, עו"ד עומרי בן נתן, בוגר "האח הגדול" שעדכן שבימים אלו הוא במעבר משרד מבנייני הבורסה בר"ג למגדל נגה בסר בבני ברק. עומרי, שיתף כי אחיו רועי בן נתן: "מתמודד יפה בתקופה מאתגרת, לאחר הגירושים מאלינור קופר, והם מנהלים יחסים נעימים, למען הילדים".

בתום האירוע נערך טקס הרמת כוסית לשנה החדשה!

מעיין בשי - עומרי לוזון
מעיין בשי ועומרי לוזון. צילום: אמיר מאירי
אבי שי - אליהו קלימר - עומרי לוזון
מימין – אבי שי ואליהו קלימר עם עומרי לוזון. צילום: אמיר מאירי
Back to top button