מבזקיםמשפטי/פלילי

"אדיש ומסוכן": צילם עצמו על גלגל אחד ליד ניידת – כתב אישום הוגש

כתב אישום ובקשה לחילוט אופנוע הוגשו נגד גבר בן 25, תושב אום אל-פחם לאחר שתיעד את עצמו מבצע עבירות תנועה בכביש ראשי והעלאה לרשת הטיקטוק, הסרטונים ישמשו נגדו בבית המשפט.

היחידה המרכזית של אגף התנועה חשפה שוב צעיר המבצע עבירות תנועה ומעלה לרשת הטיקטוק, בסרטונים נראה הנאשם מרים גלגל, נוהג בקלות-ראש ונמלט מניידת משטרה, בסרטונים הנאשם נוהג על אופנוע ללא לוחית זיהוי או שהיא מוסתרת.

לאחר חקירה שכללה מעצרו וחיפוש של בלשי ימ"ר אגף התנועה בביתו, תפיסת מכשיר הסלולר של הנאשם וחדירה לתוכו לצורך תפיסת ראיות, חקירת הנאשם ותפיסת הסרטונים שהוא העלה לרשת הוגש נגדו כתב אישום המייחס לו 8 אישומים על מקרים שונים אשר התרחשו השנה בחודשים אפריל ויולי בהם תועד מבצע עבירות מסכנות חיים בכביש ראשי, בכביש 65 וכביש 6, בין היתר נהיגה בקלות ראש, נהיגה ללא לוחית זיהוי מאחור, סיכון משתמשי הדרך, נהיגה באופן המונע שליטה על הרכב אי-ציות לשוטרים ועוד.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

התובע המשטרתי עו"ד, פקד לידן ניסים ציין בבקשה לעצור את המשיב בתנאי מעצר-בית עד לתום ההליכים כי "התנהגותו זו של המשיב מלמדת על כי הינו אדיש ומסוכן כאחד כלפי משתמשי הדרך".

התביעה הודיעה לבית המשפט כי ישנה אפשרות שהתביעה תעתור למאסר בפועל וגם כי תבקש לחלט את האופנוע של הנאשם המוערך ע"י החוקרים בשווי 50 אלף שקלים.

צילום: דוברות המשטרה

Back to top button