חדשות הארץמבזקים
בן שנה וחצי נכווה ממים רותחים – מצבו בינוני
פעוט כבן שנה וחצי נכווה ממים רותחים הערב (ראשון) בבית ברכסים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם, במצב בינוני עם כוויות בדרגה ב'.
![אמבולנס - מרחב כרמל - חובשים - לילה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/11/תמונה-של-WhatsApp-2022-11-19-בשעה-22.34.49.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
פעוט כבן שנה וחצי נכווה ממים רותחים הערב (ראשון) בבית ברכסים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם, במצב בינוני עם כוויות בדרגה ב'.