מבזקיםמשפטי/פלילי

נפגעתם ממנו? המשטרה מפרסמת את שמו ותמונתו של חשוד בגביית 'פרוטקשן'

שוטרי משטרת ישראל הוזנקו לאתר בניה סמוך לצומת גיבור, לאחר שקבלן מסר כי הוא נדרש לשלם פרוטקשין לתושב טובא זנגריה שהגיע למקום. השוטרים הגיעו למקום במהירות הבזק וחסמו את רכבו של החשוד בסחיטה. החשוד, ראמי אסמעיל, שלטענת המשטרה מוכר באזור כגובה פרוטקשיין – נעצר במקום ונלקח לתחנת המשטרה. הבוקר (שישי) החשוד הובא לבית המשפט השלום בנצרת ובהתאם לבקשת המשטרה מעצרו הוארך עד ליום שני 14/8/23.

צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל/ מרחב כנרת מבקשת את עזרת הציבור לצורך איתור קורבנות נוספים. כל היודע דבר על מקרים נוספים או שהוא נדרש לשלם דמי שמירה או משלם דמי שמירה לחשוד רמי אסמעיל מתבקש להתקשר למוקד 100 או להגיש תלונה בכל תחנות המשטרה ברחבי הארץ .

משטרת ישראל פונה אל ציבור האזרחים: "לא להיכנע לנסיונות גביית פרוטקשיין, יש להודיע על כל חשד למוקד 100, שידאג להזניק כוחות למקום. עברייני פרוטקשן מבצעים פעמים רבות סיור מקדים באתר אותו הם מבקשים לסחוט, או לשם הכרות עם סידורי האבטחה או לשם תכנון היעד להצתה, או חבלה. גם במקרה של פניה מאיימת או אף הצעה של שרותי שמירה יש לפנות מיד למוקד 100."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: דוברות המשטרה

"שוטרי משטרת ישראל יפעלו בכל כוחותיהם על מנת ללכוד את החשודים גם אם טרם ביצעו את זממם. היה וכבר נפגעתם, הודיעו למשטרה, כניעה לסוחטים לא מבטיחה דבר ורק תביא להעמקת הסחיטה והימשכה."הוסיפו במשטרה.

צילום: דוברות המשטרה

Back to top button