מבזקיםמשפטי/פלילי

"דרס אותה פעמיים וירק לעברה": יועצת של ח"כ הגישה תלונה במשטרה

ח"כ צבי סוכות מהציונות הדתית הגיע אמש (חמישי) לכיכר הבימה בתל אביב, במטרה לקיים מפגש הידברות עם מתנגדי הממשלה במסגרת מבצע 'שיח אחים' המתקיים במספר מוקדים בכל רחבי הארץ. יוזמה זו מתבצעת כבר מספר שבועות ברחבת הכיכר.

מארגני המחאה פירסמו בקבוצות קריאה להגיע לפוצץ את השיח. עשרות מפגינים המתינו מראש לח"כ סוכות בכיכר נצמדו אליו, דחפו אותו, קירבו זמבורות לאוזנו וצעקו לעברו קריאות גנאי, כל זאת תוך נסיונות שיח עם אנשים שהגיעו במיוחד למקום במטרה לדבר.

"בשיאו של האירוע, היועצת הפרלמנטרית של ח"כ סוכות הותקפה על ידי מפגין רוכב אופנים שדרס אותה פעמיים, ירק לעברה תוך כדי צרחות קשות בפניה -"נאצית". לאחר מכן הושחת גם ציוד של מאהל השיח. הבוקר (שישי) הגישה היועצת תלונה במשטרה על התקיפה." טוען חה"כ.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ח"כ סוכות: "מיעוט אנרכיסטי אלים וכוחני פוגע בצורה איומה באישה שפשוט חושבת אחרת מהם. מצפה ממשטרת ישראל לעצור את התוקף ולהעמידו לדין. אנו נמשיך במאמצים השיח והחיבור שלנו, כמו במהלך כל המפגשים המרגשים שלנו החודש האחרון בתל אביב ובכל רחבי הארץ. זה מה שרוב העם רוצה ומאמין- הידברות והסכמות. אין לנו ארץ אחרת ואין לנו עם אחר."

צבי סוכות - השבעה בכנסת
ארכיון. צילום: דוברות הכנסת – דני שם טוב
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח