מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום חמור: נעמד מעליו וירה 8 כדורים בגופו וראשו

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה הבוקר (שלישי) לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד מייקל מיירס קמנשצ'קוב (40) תושב קרית מוצקין בגין רצח בנסיבות מחמירות, עבירות בנשק ושיבוש מהלכי משפט. הנאשם רצח את המנוח יבגני סטפנוב ז"ל (39), כאשר ירה בו 8 כדורים כשהוא נעמד מעליו.

לפי כתב האישום שהגיש עו"ד מוחמד מולא, המנוח , פרוד מאשתו ואב לשני ילדים בני 5 ו 10 היה בן זוגה של נסטסיה גרישייב ושניהם התגוררו ביחד, הנאשם הינו בין זוגה של אמה של נסטסיה. בחודש פברואר 2023 פתחו נסטסיה והמנוח, עסק לבניית ציפורניים והסרת שיער. המנוח השקיע סכום כסף בפתיחת העסק.

סמוך לחודש מאי 2023, עלו היחסים בין נסטסיה לבין המנוח על שרטון, וזאת בעקבות חילוקי דעות על ניהול העסק, ובעקבות חשדו של המנוח כי נסטסיה לא מדווחת לו על מלוא ההכנסות מהעסק, ובוגדת בו. לאחר שנסטסיה עזבה את הדירה שבה התגוררה עם המנוח, החל המנוח לשלוח לנסטסיה הודעות בהן קילל אותה ואת אמה ואיים לפגוע בהן. בעקבות האיומים שהפנה המנוח, החל הנאשם להתלוות לנסטסיה ואמה בצאתן מהדירה כדי לספק להן תחושת ביטחון ולהגן עליהן במקרה שהמנוח ינסה לפגוע בהן. עם התמשכות האיומים מצד המנוח, החליט הנאשם ותכנן לירות במנוח ולגרום למותו.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ביום 06/07/2023 התלווה הנאשם לנסטסיה בנסיעה לחיפה. באותה עת, נשא הנאשם והוביל, את האקדח, הנאשם ונסטסיה הבחינו במנוח, אשר הגיע לכיוונם. נסטסיה שהבחינה במנוח הסתתרה בין השיחים. הנאשם הוציא את האקדח מהתיק, וירה לעבר המנוח מספר יריות בכוונה לגרום למותו. המנוח שנפגע מהירי החל להימלט מפני הנאשם בריצה, אך הנאשם רדף אחריו. בהגיעם סמוך לאי תנועה בנוי ירה הנאשם באמצעות האקדח לעבר המנוח מספר יריות נוספות בכוונה לגרום למותו. המנוח הפצוע מהירי, המשיך לרוץ ונפל על הכביש, בין שני רכבים שחנו, בשלב זה, נעמד הנאשם במרחק קצר מאוד מהמנוח, וירה באמצעות האקדח מספר יריות נוספות לעבר גופו וראשו של המנוח.

מיד לאחר הירי, נמלט הנאשם מהמקום, והסתיר את האקדח, במקום שאינו ידוע למאשימה. המנוח נפגע מ 8 כדורים שירה הנאשם לעברו בגו ובראש. המנוח טופל על ידי פרמדיקים שהוזעקו למקום, והובהל לבית החולים, כשהוא ללא רוח חיים.

אקדח - ירי - עבריין - פושע - רצח (ללא קרדיט)
אילוסטרציה
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח