הוועדה לתיאום וביצוע של ההסתדרות, בראשותו של רפי מסט, אישרה היום (שני) מספר סכסוכי עבודה חדשים.
נמל אילת: בין העילות לסכסוך, מבוי סתום במשא ומתן לחתימת הסכם קיבוצי לעובדי הנמל. לאחר הגעה להבנות, החליטה הנהלת הנמל בחוסר תום-לב, לחזור בה מהסכמות.
מכון התקנים: בין העילות לסכסוך: הימנעות הנהלת המכון מהצטרפות להסכם הקיבוצי הכללי שנחתם בין ההסתדרות ובין המעסיקים הגדולים במגזר בחודש יולי השנה ('הסכם המסגרת'), למרות שהצטרף להסכמי מסגרת קודמים.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
חבר המועצות הדתיות: בין העילות לסכסוך: הימנעות מחתימה ויישום הסכם הקיבוצי הכללי שנחתם בין ההסתדרות ובין המעסיקים הגדולים במגזר הציבורי, בחודש יולי השנה, דבר אשר יוצר קיפוח ואפליית עובדי המועצות הדתיות ביחס לעמיתיהם במגזר הציבורי.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/10/הצבעה-על-סכסוך-עבודה-כללי-במשק-בנושא-בטיחות-בעבודה-בית-נבחרי-ההסתדרות-קרדיט-צילום-באדיבות-דוברות-ההסתדרות.jpg?resize=708%2C398&ssl=1)