צרכנות

תיק צד לאישה – ככה תשדרגי את הסטייל שלך

תיק הוא חלק בלתי נפרד מכל הופעה, משדרג ומעצים אותה וגם בעל פונקציונאליות חשובה בכל הנוגע לנשיאה של הפריטים שתרצי שיהיו צמודים וקרובים אליך הכי שאפשר.
זירת התיקים רוחשת דגמים מכל הסוגים ובכל הסגנונות האפשריים, בצבעוניות משתנה, ממגוון חומרי גלם ובצורניות ייחודית וכל שצריך זה רק לבחור את הפרפקט מאץ'.
אבל לפני שניגשת למשימה, כדאי שתכירי סוג שהפך כבר מזמן ללהיט – תיקי צד. מיועדים לנשיאה ביד או כאשר הם מונחים על הכתף בנון שלנטיות. דגם אשר זוכה לפרשנויות והתייחסויות עיצוביות ייחודיות.
לפנייך הכרות עם הקונספט של תיקי צד ואיך לבחור את הפריט האולטימטיבי עבורך, שתמיד יהיה לצידך:

אופנתי מכל צד

תיקי צד נחשבים לבחירה אידיאלית, כיוון שהם נלבשים על הכתף ומפנים את הידיים ואפשר גם ללבוש אותם בדרך מוצלבת בקרוס על הגוף לחלוקת משקל נוחה יותר.
הם לא רק נוחים – הם גם סופר אופנתיים ואינם פסים מהאופנה, אלא רק מתחדשים כל הזמן בדגמים מרעננים בהתאם למגמות ולבשורות המתחלפות ומשתנות בטקסטורות, צורניות וגוונים. ישנם פריטי נווד רחבים יותר או דגמי שליח וישנן גרסאות קומפקטיות במיוחד ליציאה או כאשר את מחפשת לוק יותר מינימליסטי ומעודן.
אפשר למצוא גם דגמים רכים ומעוגלים וכן צורניות אמורפית שעולה על כל דמיון. בשנים האחרונות הדגמים הלוהטים הם מעטפת דש, נווד, עור אלגנטיים קומפקטיים ודגמי חבית וכמובן, פאוץ' שעל אף שאורגינלית נקשר סביב המותניים הפך גם לתיק צד. 

Photo by engin akyurt on Unsplash

על מה לשים דגש בבחירת הדגם?

היות וישנם דגמים רבים לבחור מתוכם, כדאי שתחשבי מה חשוב לך למצוא בתיק הצד עבורך, שיהיה רב תכליתי ושימושי ולא רק יפה ואסתטי. ראשית, קחי בחשבון את הכמות והתכולה שאת נוהגת למלא וכמה הוא אמור לשאת בפועל על מנת לוודא שהתפרים חזקים והבד עמיד, רצוי גם בד דוחה מים או פשוט ללכת על עור שעומד תמיד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ויכול להחזיק גם הרבה יחסית בשל החוזק שלו וזכרי שבפריט צד הכל מתרכז בצד אחד ואינך גם רוצה להעמיס על הכתף לאורך זמן (אם כי את תמיד יכולה לשנות צד). שנית, חשבי על חלוקה פנימית וחיצונית כדי לייצר סדר וארגון ושתוכלי לשלוף כל פריט במהירות ובקלות – למשל, כיס ייעודי למפתחות, לבקבוק מים, לטלפון, לספר ועוד.
יש מי שגם מעדיפה מהאספקט של נוחות רצועות רחבות על מנת שיהיה יותר קל להתמודד עם המשקל בעוד אחרות מעדיפות רצועות צרות ואף דקיקות. ישנם דגמים עם רצועות מתכווננות לקיצור והארכת התיק לפי העדפה.
התייחסי גם לאופן הפתיחה שלו למען הנוחות המקסימלית: רוכסן או אבזם וכמובן, לשמירה בטוחה על הפריטים שאת מאחסנת בו. 

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

התאמה למבנה הגוף ולבגדים

אין ספק שדגש נוסף שמשחק תפקיד ואת צריכה להתייחס אליו בבחירת התיק הוא ההתאמה שלו למבנה הגוף, לצללית, לגובה וכמובן, לבגדים.
פריטים קומפקטיים יתאימו יותר לבעלות מבנה גוף צר שלא מעמיסים בעוד המאסיביים יכולים להשתלב בצורה מאוזנת עם מבנה גוף רחב היות והקטנים עשויים להדגיש יותר את הרוחב ובמבנה גוף צר תיק גדול רק יכביד על ההופעה.
לבעלות כתפיים רחבות יתאימו תיקים בעלי רצועות קצרות יחסית ולנמוכות בחבורה יכולים להתאים דגמים בעלי ידיות קצרות או תיקים אנכיים וצולבים.
ניתן לבחור דגם שישלים את הצבע של הבגדים או ימשיך את הסגנון או להפך, לייצר קונטרסט בגוון תיק כהה על רקע של בגדים בהירים או סגנון מנוגד.
כך או כך, הקפידי לרכוש פריטים איכותיים ממקור אמין שמציע תיקי צד יפים לנשים שתאהבי לשאת עמך לכל מקום ובכל עת. 

Back to top button