מבזקיםפנאי

זו הדוגמנית המדורגת כבעלת השכר הגבוה ביותר בעולם

המותג לוריאל פריז, מצרף בימים אלה שגרירה עולמית חדשה, דוגמנית העל: קנדל ג'נר. קנדל, יזמית צעירה מתעשיית האופנה ואייקון תקשורתי, אשר הפכה למודל לחיקוי עבור הדור הצעיר.

לקנדל ג'נר פלטפורמת מדיה גלובלית משלה, עם 350 מיליון עוקבים ברשתות החברתיות. בנוסף לכך, היא עורכת ראשית. עם החלטה מלאה על מה שהיא חולקת עם העולם, היא מעוררת נשים להיות עצמן ולחלוק את חייהן בתנאים שלהן.

קנדל ג'נר
צילום: יח"צ לוריאל פריז

קנדל ג'נר הפכה לאייקון ולסיפור הצלחה עולמי אמיתי. במהלך השנים, כדוגמנית על השתמשה בעמדת הכוח ובפלטפורמה שלה כדי לדבר בפתיחות על מאבקים בבריאות נפשית וחרדה. הכנות שלה סייעה להתחיל שיחות בין מיליוני נשים צעירות ובנות שמעריצות אותה. עצם הידיעה שקנדל ג'נר נאבקת גם בחוסר ביטחון מאפשרת לנשים להיפתח לגבי הבעיות שלהן וליצור רשתות של תמיכה בדרכן לערך עצמי.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

דלפין וייר-הובאס, נשיאת המותג העולמית שלL’OREAL PARIS מסרה: "המותג הבינלאומי לוריאל פריז גאה להכריז על השותפות עם אחת הנשים החזקות בעולם. זה שיא חדש במשימה שלנו להעצים כל אישה, בכל מקום, בכל זמן. היא מייצגת את כל מה שדור הZ- עומד מאחוריו, היא מחליטה על התדמית שלה, צומחת בערך העצמי שלה ומעודדת אחרים לעשות את אותו הדבר".

קנדל ג'נר מסרה על הבחירה: "אני גאה להיות חלק מאחוות נשים חזקות ועוצמתיות ולהיות מסוגלת להגיד את המילים האייקוניות האלה, "אני שווה את זה" (I'm worth it). הצטרפותי למשפחת לוריאל פריז וההזדמנות לגלם את כל מה שהמותג מייצג מרגיש כמו רגע של סגירת מעגל אמיתית".

הקמפיין הראשון של קנדל ג'נר עבור לוריאל פריז יעלה בישראל לרגל השקת מוצרי איפור חדשים, החל מספטמבר 2023. קנדל ג'נר נולדה בלוס אנג'לס ב-1995 והפכה לאחת הדוגמניות הגדולות בעולם ולאחת הנשים המשפיעות בעולם. מאז 2007, לצד אחיותיה, קנדל גדלה עם העולם כקהל שלה. לאחר שהחלה לדגמן בגיל 13, היא כבר השיגה כל כך הרבה. כשהייתה בת 22, צעדה עבור בתי האופנה הגדולים ביותר ושיתפה פעולה עם כמה מהמותגים החזקים בעולם. קנדל ג'נר מ"משפחת קרדשיאן" מדורגת לפי מגזין פורבס כדוגמנית בעלת השכר הגבוה ביותר בעולם.

קנדל ג'נר
צילום: יח"צ לוריאל פריז

Back to top button