מבזקיםפוליטי / מדיני

"קורא לחבריי לאופוזיציה, תודיעו כאן ועכשיו, שאין יותר שום תרגילי הונאה"

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, נשא דברים לפני זמן קצר (שני) במהלך ישיבת הסיעה בכנסת. בדבריו התייחס ליברמן להמשך חקיקת חוקי הרפורמה המשפטית, כאשר היום המשיך הדיון בוועדת החוקה בנושא עילת הסבירות.

בפתח דבריו אמר ליברמן: "בסוף חודש מרץ התחיל המשא ומתן בבית הנשיא, אנחנו הזהרנו את כולם שמדובר בתרגיל הונאה ולא במו"מ אמיתי וכנה. כל מה שקרה מאז רק מוכיח את צדקת דרכנו. כל מה שקרה סביב הוועדה לבחירת שופטים, והקידום החד צדדי של עילת הסבירות אומר רק דבר אחד."

עוד אמר: "אם אתה לא מקבל את עמדת הקואליציה, הם מיד שוברים את כללי המשחק. זה ברור במיוחד על רקע הבחירות ללשכה לעורכי הדין. יום אחרי ההפסד בבחירות, הקואליציה מיד הגישה חוק לפירוק לשכת עורכי הדין, וזה מקבל מיד אישור של ועדת השרים לענייני חקיקה. לכן אני קורא לחבריי לאופוזיציה, תודיעו כאן ועכשיו, שאין יותר שום תרגילי הונאה ושאתם לא חלק מאותה מצגת שווא שמנסים להציג נתניהו וחבריו, אין מו"מ."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

"אנחנו לא נותנים שום לגיטימציה למהלכי סרק והונאה של נתניהו וחבריו לממשלה. אנחנו רואים איומים חדשים, והתמודדות עם איום רקטי גם מיו״ש. הכתובת הייתה על הקיר. הממשלה האת נכשלה במאבק בטרור. אי אפשר לנצח את הטרור ביו"ש בלי לטפל בראש הנחש, שהם ראשי הטרור ברצועת עזה. משם יוצאת היוזמה, ההדרכה והכסף. בלי חזרה לסיכולים ממוקדים – אי אפשר לנצח את הטרור ביו"ש." הוסיף.

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן (ללא קרדיט)
יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח