מבזקיםפוליטי / מדיני

'חוק הפרוטקשן' אושר בוועדת השרים לענייני חקיקה

הצעת החוק שהגיש יו"ר סיעת 'עוצמה יהודית', ח"כ יצחק קרויזר למלחמה בפרוטקשן, אושרה היום (ראשון) בוועדת שרים לענייני חקיקה ותעלה לאישור מליאת הכנסת, ביום שלישי הקרוב.

הצעת החוק מגדירה מהו איום, דבר שמשנה את כללי המשחק במלחמה מול העבריינים, מחלטת כספים ומחמירה את העונש על עבירות פרוטקשן וקובעת ענישה מינימלית של לפחות שלוש שנים על עבירת פרוטקשן ומגדילה את הענישה המקסימלית לעבירה מסוג זה.

יצוין כי הצעת חוק הפרוטקשן היא חלק מהדרישות של השר בן גביר בהסכמים הקואליציוניים בנוסף לחוק הנשק שכבר עבר ונכנס לספר החוקים של מדינת ישראל במושב הקודם.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: "ההצעה הזו הינה בשורה היסטורית ואדירה עבור תושבי הצפון הנגב ושאר ישובי הפריפריה הסובלים שנים על גבי שנים מעברייני הפרוטקשן. החוק הזה יחזק את הפריפריה, יחזק את הכלכלה, יחזק את החקלאים ויחזק את המשילות ואת שלטון החוק באזורים הללו".

יו"ר סיעת עוצמה יהודית ח"כ יצחק קרויזר: "אני גאה להוביל חוק חשוב כל כך, יחד עם חוק הנשק שכבר חוקקתי ונכנס לספר החוקים של מדינת ישראל. זהו יום של בשורה לאזרחי ישראל, יום בו אנו מעבירים מסר לטרוריסטים הפלילים אנו נעצור אתכם ונפגע בכם כלכלית וחוקית".

שרי עוצמה יהודית
ארכיון. צילום: דוברות עוצמה יהודית

Back to top button