בריאותמבזקים

בצל התייקרות התרופות: הסתדרות הרוקחים קיימה כנס מיוחד

השבוע התקיים באקספו תל אביב כנס רוקחות 2023, האירוע המרכזי של ענף הרוקחות הקהילתית ומטעמה של הסתדרות הרוקחים בישראל המאגדת כ- 620 בתי מרקחת קהילתיים. במסגרת הכנס, הוענקו במעמד מרגש מלגות ל-8 סטודנטים מצטיינים ללימודים מלאים, ומגיני הוקרה לוותיקים ופורשים בתחום.

הכנס, שמהווה את נקודת השיא של פעילות הסתדרות הרוקחים, איגד בתוכו את כלל אנשי המקצוע והשותפים בתחום, לערב מיוחד המסכם את הפעילות השוטפת, ומבשר על הבאות. באירוע לקחו חלק כ- 1,000 איש, רוקחים וסגל בתי המרקחת הקהילתיים, וסטודנטים מבית הספר לרוקחות באוניברסיטת בן גוריון וירושלים אשר החלק המדעי בכנס היווה עבורם חלק מתוכנית הלימודים, זאת כחלק משיתוף הפעולה ההדוק בין בית הספר לרוקחות להסתדרות הרוקחים.

הכנס כלל 3 מרכיבים עיקריים- חלק מדעי הכלל הרצאות מקצועיות מטעם טבע, אלטמן ולוריאל, סיכום שנה והישגי השנה האחרונה יחד עם מגמות לשנים הבאות, ותערוכת ספקים בה השתתפו חברות רבות מתחום הרוקחות.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

דוד פפו, יו"ר הסתדרות הרוקחים: "האירוע מהווה נקודת ציון חשובה עבור הרוקחים ועבור הרוקחים בהתהוות. באירוע ציינו את המהלכים החשובים והפעילות הענפה של ציבור הרוקחים, בשנה בה חווינו כמה וכמה מקרים שהצריכו מאיתנו טיפול יסודי ומעמיק על מנת לסייע לצרכנים. הסטודנטים הרבים שהגיעו הם דור העתיד שלנו, וחשוב שנשמור עליהם ונטפח את עתידם. חלוקת המלגות ומגיני ההוקרה, לאנשי ענף הרוקחות, מכלל קצוות הארץ, מדגיש כי כולנו עם אחד וחשוב שנפנים זאת. אנו מברכים על יוזמת שר הבריאות להקפיא את עליית מחירי התרופות הקרובה.״

צילום: דודי אוחיון
צילום: דודי אוחיון
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח