בידורמבזקים

אחרי הירידה ברייטינג: הודעה דרמטית של מנכ"ל חדשות 13

מנכ״ל חדשות 13, אבירם אלעד קיים היום (רביעי) שיחה עם מנכ״ל רשת 13, יורם אלטמן ויו״ר הדירקטוריון נדב טופולסקי. בשיחה הודיע אלעד על החלטתו לסיים את תפקידו בערוץ, לאחר כשנתיים. אבירם נענה לבקשת ההנהלה, יסייע במציאת מחליף ויישאר בתפקידו בזמן הקרוב.

אלעד הודה לאלטמן וטופולסקי ואמר: "הגב שהענקתם לנו וחופש הפעולה העיתונאי המוחלט הם יוצאי דופן וראויים להערכה. תודה על האוזן הקשבת ושיתוף הפעולה לאורך כל הדרך. אני מבקש להודות גם לאייל דה פאו יו"ר חברת החדשות על העבודה המשותפת״.

אלעד הוסיף: "תפקידה של חברת חדשות במדינה דמוקרטית הינו קריטי ואני גאה על כך שבתקופה סוערת וגועשת, גם בימים של התקפות חסרות תקדים נגדנו, הצלחנו לשמר ואף לחזק את הדי אן איי של עיתונות חופשית, מקצועית וחסרת פניות. חברת החדשות מורכבת מחבורה של אנשים ונשים מצוינים/יות בעלי עמוד שדרה עיתונאי נדיר ויכולות גבוהות. אני רוצה להודות לעובדי ועובדות החברה על השותפות והמאמץ הרב שהושקע לאורך כל התקופה האינטנסיבית הזו".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מנכ״ל רשת 13, יורם אלטמן, הודה לאבירם על תרומתו לחדשות 13 ואמר: "אני מלא הערכה על פועלך לילות כימים למען חדשות 13, יצירתיות וניהול מופתי בשעות קשות תוך בניית תשתית ארגונית חזקה ויציבה. תודה על חברות ושותפות לדרך״.

אולפן המהדורה המרכזית ערוץ 13. צילום: יח"צ

Back to top button