מבזקיםפוליטי / מדיני

נתניהו ביקר את הלוחמים שנפצעו: "בחודשים האחרונים חיסלנו ועצרנו מספר שיא של מחבלים"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ביקר היום (שני) את הפצועים מהמבצע הבוקר בג'נין, בבית החולים רמב"ם בחיפה. תחילה ביקר רה"מ את לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב איו"ש: רס"מ ת', רס"ב א' וסמ"ר ב', ובהמשך את רס"ל י', לוחם יחידת עוקץ, ואת סמל אבייה טרונך, לוחם בסיירת צנחנים.

ראש הממשלה שמע ממנכ"ל בית החולים פרופ' מיקי הלברטל וממנהל מחלקת הטראומה ד"ר האני בחוס על מצב הפצועים ועל הטיפול הרפואי שקיבלו. בנוסף, שוחח רה"מ נתניהו עם לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב איו"ש, שביקרו את חבריהם בביה"ח ושמע מהם על השתלשלות האירועים הבוקר בג'נין.

ראש הממשלה בהצהרה לתקשורת בתום הביקור: "אנחנו מכים בטרור בעוצמה ובנחישות. בחודשים האחרונים אנחנו חיסלנו ועצרנו מספר שיא של מחבלים. כך היה גם בפעולה באזור ג'נין. כוחותינו חיסלו כמה מחבלים ועצרו אחרים, נתקלו במערב אש ופעלו בצורה יוצאת מן הכלל."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

"ביקרתי עכשיו את הפצועים, אנשים מרשימים ביותר. צריך לציין שהם באים מכל חלקי החברה הישראלית וצריך לראות את זה, לוחם דרוזי, לוחם ממוצא אתיופי ולוחם שעלה לפני עשרות שנים מאוקראינה לצד לוחמים אחרים. פשוט מרגש לראות אותם מושיטים יד אחד לשני, כתף אל כתף, וכיצד הם פעלו בשטח כדי לחלץ את חבריהם." הוסיף נתניהו.

לסיום אמר: "זו הנחישות, זו העוצמה וזו המחויבות שלנו להילחם בטרור באשר הוא. אנחנו נמשיך לעשות את זה, וכשאתם פוגשים את הלוחמים האלה אתם מבינים שלעם ישראל ולמדינת ישראל יש במה להתברך. אני רוצה להודות גם לרופאים, לצוות הרפואי, לאחיות והמנתחים על הטיפול היוצא מן הכלל שאתם נותנים ללוחמים שלנו. זו חלק מהעוצמה של החברה בישראל".

צילום: קובי גדעון, לע"מ
צילום: קובי גדעון, לע"מ
צילום: קובי גדעון, לע"מ
צילום: קובי גדעון, לע"מ
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח