סרטונים

הצהרת ראש הממשלה נתניהו, שר הביטחון גלנט, הרמטכ"ל רא"ל הלוי וראש השב"כ בר

ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון יואב גלנט, ראש השב"כ רונן בר והרמטכ"ל רא"ל הרצי הלוי מוסרים הצהרה לתקשורת, בתום ועדת השרים לענייני ביטחון לאומי (הקבינט
.המדיני-ביטחוני)

צילום: רובי אברהם, לע"מ

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=N0p_dccptwE?autoplay=1&w=600&h=420]

הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד היוטיוב על ידי IsraeliPM – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

23 תגובות

 1. הקוסם מארץ עוץ הולך למשוך בחוטים… והנה הוא מתקרב לארנק שלו.. שמלא בכסף שלנו… ואיזה נס.. הוא שוב משלם למחבלים כדיי שירגעו.. שאפו לראש ממשלה חעפר במדינה של זבל של תרבות

 2. הלוואי שנזכה כבר, שהמנהיגים שלנו יודו בראש ובראשונה לאל יתברך ואחר כך, על הדרך, לשלוחיו – הרמטכל והשרים וכו', שאם השם לא ישמור עיר שוא שקד שומר וכו'.. תודה לך אבינו שבשמים שמרחם עלינו ומסייע לנו גם כשגלוי וידוע מלפניך שנודה על ההצלחה לבשר ודם .. יש ענווה גדולה מזו??? ישתבח ויתעלה שמו

 3. בית ספר לשהידים

  באחד מספרי הלימוד לתלמידי כיתות ט' ברשות הפלסטינית יש משימה: לִמְנות את מאפייני היהודים ולשנן אותם. ומהם המאפיינים של היהודים? "ערמומיים, בוגדניים ועוינים". לא רק בנוער משקיעה הרשות הפלסטינית. החינוך לשנאת יהודים מתחיל בגיל מוקדם. ילדי כיתה ה' למשל נשאלים: "מהי חובתך למסגד אל-אקצא?" ומתבקשים לענות: "לבצע ג'יהאד, ולמות כשהיד למען שחרורו".

  התכנים האלו ודוגמתם הביאו את הפרלמנט ששל האיחוד האירופי להזדעזע ולגנות את ספרי הלימוד שהם מממנים; לדרוש מהם להסיר אותם ולשנות את תוכנית הלימוד. האם יועילו הגינוי והזעזוע? לא יועילו בכלום.

  באותה הזדמנות הצביע הפרלמנט על הקשר בין גל פיגועי הטרור האחרונים בישראל לבין הדור שגדל על חומרי לימוד מסיתים. אכן מחינוך כזה לא יכול לצמוח דבר מלבד שנאה אמיתית, עמוקה וטבעית. אבל גם ההבחנה הדקה הזאת לא מועילה לנו.

  אל לנו לשבת בחיבוק ידיים ולצפות מהאיחוד האירופי שיואיל למגר את השנאה כלפינו. אנחנו צריכים לדרוש מעצמנו פעולה. נכון שעל התכנים שמתפרסמים בתחומי הרשות הפלסטינית אין לנו שליטה, אבל יש לנו שליטה על מה שקורה בתחומי גבולות ישראל. וזה הרבה.

  אנחנו צריכים להיות ברורים ולא מתפשרים: תוכן שמאלף לשנאה צריך להיות אסור ללימוד. על פרסום מאמר מסית בעיתון – העיתון צריך להיסגר. המקום שממנו יוצאת תהלוכת תמיכה במחבלים – צריך להינעל. או שאנחנו שולטים על העם שנמצא בתוכנו או שהוא ישלוט בנו. אחד משניים. לכן עלינו להיות ברורים ומובנים, ולהחליט מה אנחנו מצפים שיהיה כאן. אחרת לא נהיה כאן.

  ועוד דבר אנחנו צריכים לדרוש מעצמנו: לבדוק היטב את חומר הלימוד בבתי הספר שלנו. על ספרי הלימוד של הרשות הפלסטינית אין לנו שליטה, אבל האם בדקנו מה מכילים התכנים שלנו? אם רק היינו מלמדים את ילדינו אהבת ישראל היינו מחוללים שינוי גדול בכל המזרח התיכון.

  הספרים שלנו צריכים ללמד את הילדים לאהוב זה את זה מעל להבדלים. בספרים צריכים לתת תרגילים בדאגה לחברים. גם למחנכים ולהורים צריכים להעלות מודעות לייעוד הנצחי של עם ישראל: להיות "אור לגויים".

  "ואהבת לרעך כמוך" הוא הכלל הגדול של היהדות ועצם מהותנו. מספיק דור אחד שיגדל על ברכי אהבת אחים, שילמד לחיות בתמיכה, בהשתתפות ובערבות הדדית, כדי להצמיח כאן חיים חדשים. אם ספרי הלימוד שלנו יהיו ספוגים בערכים חיוביים כאלו, מלווים בכלים ליצירת יחסים קרובים וטובים, ומלאים בדוגמאות יפות מהחיים – הם יועתקו, יודפסו ויצאו לאור בכל שפה. גם בערבית, תהיו בטוחים.

 4. The God of Israel will never abandon the soldier's of Israel no matter what period!!!!!!! 🇮🇱👊🇮🇱👊🇮🇱👊🇮🇱✌🇮🇱✌🇮🇱✌💪🇮🇱💪🇮🇱💪🇮🇱💪🇮🇱💪🇮🇱

 5. יישר כוח לך ראש ממשלתנו המוכשר. אתה האיש המתאים ביותר לראשות ממשלתנו. אל תירא מזנבות האודים העשנים המבקשים לפגוע בך. ויהי ה' עמך.

 6. חיסלנו כמה מחבלים בכירים, אבל נשארו עוד כמה עשרות. מה לגביהם? אסור להפסיק את האנטיביוטיקה באמצע, יש להשלים את הקורס המלא

Back to top button