מבזקיםמשפטי/פלילי

מטריד: התעוררה וגילתה גבר עירום בחדרה – כתב אישום חמור הוגש נגדו

פרקליטות מחוז מרכז הגישה לבית המשפט השלום ברמלה כתב אישום כנגד שהדי אזברגה (38) מלוד, בגין פריצה לדירה בעיר וביצוע מעשה מגונה בדיירת שישנה באחד החדרים.

מכתב האישום שהגיש עורך הדין דודי ענבר עולה כי בתחילת החודש אזברגה פרץ לפנות בוקר לדירה בלוד בה התגוררו המתלוננת, אחותה ואחייניה. אזברגה פתח את החלון שלצד דלת הכניסה לדירה, נכנס לחדרה של המתלוננת, פשט את בגדיו עד שנותר עירום וליטף אותה בגבה וברגליה בעודה ישנה.

כתוצאה ממעשיו המתלוננת התעוררה בבהלה וקראה לאחייניתה שישנה גם היא, להגיע לחדרה משום שנמצא בו גבר עירום שנגע בה. אזברגה ניסה להשתיק את השתיים אך משנוכח כי גם יתר דיירי הבית התעוררו, אסף את בגדיו ונכנס לשירותי הדירה. בשלב זה המתלוננת ובני משפחתה הזעיקו משטרה, יצאו מהדירה ונעלו אותה מבחוץ כך שאזברגה נותר בפנים עד שנעצר.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

במקביל לכתב האישום המייחס לאזברגה ביצוע עבירות של התפרצות למקום מגורים ומעשה מגונה, הגיש עורך הדין ענבר בקשה להארכת מעצרו, במסגרתה טען בין היתר כך: "מדובר במעשים חמורים הכוללים התפרצות באישון לילה אל תוך ביתם מבצרם של המתלוננים – מקום בו הם אמורים להרגיש בטוחים יותר מכל. זאת ועוד, המעשים המגונים בוצעו ב- א.א תוך שהמשיב מנצל את העובדה כי זו ישנה, ולאחר שהוא פושט את בגדיו בתוך חדרה של א.א ונותר ערום לחלוטין – ללא ספק סיטואציה מבעיתה ומסוכנת כאחד".

אילוסטרציה

Back to top button