חדשות הארץמבזקים

שריפה פרצה במעלית בבניין משרדים בבני ברק, צעיר בן 22 נפצע קשה

שריפה פרצה לפני זמן קצר (רביעי) במעלית בבניין משרדים בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי לצעיר בן 22 והוא פונה לאחר מכן לבית החולים שיבא בתל השומר במצב קשה עם כוויות בדרגה ג' וסימני שאיפת עשן.

החובשים של מד"א שלום אליעזר קליין ומנחם זינגר סיפרו: "כשהגענו למקום האירוע הבחור היה לכוד בתוך המעלית. בסיוע כח לוחמי האש חילצנו את הפצוע מהמעלית הבוערת. הוא היה מעורפל הכרה וסבל מכוויות בדרגה ג' בגופו ושאיפת עשן, הענקנו לו טיפול רפואי וטיפול בחמצן ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים."

חיים כץ ומוישי קרויזר חובשי איחוד הצלה מסרו: "נמסר לנו כי פרצה שריפה במנוע המעלית. צוותי כיבוי חילצו מהמעלית גבר שסובל מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה לבית החולים במצב קשה".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

פראמדיק הצלה נתנאל ולד וחובש הצלה הערשי אורטנר סיפרו: "הוזנקנו לשריפה בבניין משרדים, כאשר גבר כבן 22 נלכד במעלית שמנועה החל לבעור. לאחר שחולץ על ידי לוחמי האש, הענקנו לו יחד עם חובשים ופראמדיקים של הצלה ומד"א טיפול רפואי ראשוני, והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר".

נסיבות פרוץ השריפה נבדקות.

זירת אירוע - שריפה - בני ברק - לילה
צילום: דוברות הצלה
זירת אירוע - שריפה - בני ברק - לילה
צילום: דוברות הצלה
זירת אירוע - שריפה - בני ברק - לילה
צילום: דוברות איחוד הצלה

Back to top button