מבזקיםמשפטי/פלילי

גל אלימות שוטף את המדינה: נקבע מותו של בן 60 שנורה למוות בלוד

גבר כבן 60 נפצע הלילה (רביעי) מירי במהלך אירוע אלימות שהתרחש סמוך לתחנה המרכזית בלוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים שמיר-אסף הרופא בבאר יעקב, במצב אנוש תוך פעולות החייאה, שם נקבע מותו.

חובש בכיר מיחידת האופנועים של מד"א איתן שנור סיפר: "ראינו גבר כבן 60 שוכב מחוסר הכרה עם פצעי ירי, הוא היה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו מייד טיפול רפואי ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים תוך פעולות החייאה, וכשהגענו מותו נקבע."

שוטרי תחנת לוד פתחו בחקירה ובסריקות מבצעיות, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר אירוע הירי בעיר. המשטרה מבצעת סריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף אמצעי תיעוד בסביבת הזירה וממצאים פורנזיים על ידי חוקרי הזיהוי הפלילי. הרקע ככל הנראה פלילי והנסיבות בבדיקה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

סגן מפקד מחוז מרכז תנ״צ יאיר חצרוני, קיים הערכת מצב מיוחדת בה סקרו בפניו שוטרי מערך המודיעין והחקירות את נסיבות האירוע, תמונת המודיעין, הממצאים בשטח וכן פעולות חקירה נדרשות בהמשך. סגן המפקד המחוז החליט כי החקירה תוטל על היחידה המרכזית במחוז, כאשר כלל המערכים הרלוונטים יעמדו לרשות היחידה החוקרת.

בנוסף, הנחה על המשך פריסה נרחבת של המפקדה המשימתית מוגברת המתקיימת בעיר, תוך העצמת האכיפה הממוקדת נגד מחוללי הפשיעה, בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית של מחוז מרכז, למען שלום הציבור. איסוף הממצאים נמשך תוך הפעלת כלל האמצעים והיכולות, לבחינת הרקע והנסיבות בחקירה המואצת.

צילום: דוברות המשטרה

הותר לפרסום: פוענח הרצח המזעזע של תושבת רחובות בת 76 בביתה

Back to top button