מבזקיםפוליטי / מדיני

לביטן נמאס: "תביאו תוכנית תוך 30 יום – אם לא הוועדה תתעלם מכם"

בעקבות דיון המשך שמקיימת הבוקר (שלישי) ועדת הכלכלה בנושא בתכנית החומש לפיתוח כבישים ופרויקטים לביצוע, בתקציב 2023-2024. היו"ר, חבר הכנסת דוד ביטן הזכיר כי מדובר בישיבת המשך לדיון שהתקיים בשבוע שעבר, בו לא נמסרו לוועדה מספיק נתונם.

ח"כ שלום דנינו, שביקש לקיים את הישיבה בעקבות התאונות הקטלניות שאירעו בשבועות האחרונים בכביש 40 , אמר כי "אם מהישיבה הזו לא יצא שכביש 60 יטופל אז אין לנו מה לעשות פה".

על רקע נתונים שמסרו לוועדה ראש אגף התנועה במשטרה, ניצב יהודה בן עטר, ומנהל אגף תקציבי פיתוח במשרד התחבורה, אבי דרוט, הודיע היו"ר ביטן כי הוועדה דורשת שינויים בתכנית העבודה לטיפול בכבישים מסוכנים כבר בתקציב הנוכחי. "אני לא יכול להכריח אתכם אבל אף דיון של משרד התחבורה לא יעלה בוועדה עד שלא תביאו שינויים תקציביים – ואם לא תביאו אז ועדת הכלכלה תתעלם ממשרד התחבורה."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

"ברור שאי אפשר להוציא את כל התקציב על כבישים מסוכנים, אבל גם לנו יש סדר עדיפות. אותו דבר לגבי משרד האוצר, אבקש להקפיא כל הבקשות של האוצר עד שיעשו את השינויים דרושים. כל בקשה של המשרדים לא תעלה אלא אם יבינו את המסר שלנו שאנחנו רוצים שינוי". הוסיף.

דוד ביטן - ועדת הכלכלה
צילום: דוברות הכנסת, נועם מושקוביץ
צילום: דוברות הכנסת
צילום: דוברות הכנסת
Back to top button