מבזקיםמשפטי/פלילי

סמים בביוב: כך נעצרו החשודים בהפעלת ״תחנת הסמים״ | תיעוד

לאחרונה תחנת שלם של מחוז ירושלים, פתחה בחקירה בחשד לניהול ״תחנת סמים״ והפצתם במתחם מגורים במזרח ירושלים. אתמול, בלשי תחנת שלם יחד עם יס"מ ירושלים ולוחמי מג"ב, הגיעו לערוך חיפוש במתחם מגורים בשכונת סילואן שבמזרח ירושלים.

במהלך החיפוש, אותרו ברחבי המתחם, מוסלקים בתוך בורות ניקוז ובמקומות נוספים, חומרים החשודים כסמים מסוגים שונים, בהם: סמים מסוג קריסטל ומריחואנה, במשקלים שונים שלא לצריכה עצמית. במהלך הפעילות, אחד החשודים קילל ותקף את השוטרים. 2 החשודים (56,44, תושבי סילואן) נעצרו על ידי השוטרים והועברו לחקירה בתחנת שלם.

מהחקירה במשטרה עולה החשד כי החשודים נהגו לסחור בסמים במתחם בו השוטרים תפסו את החומרים החשודים כסמים מסוגים שונים. היום (שלישי), החשודים שנעצרו על ידי השוטרים, יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

סנ״צ דביר תמים מפקד תחנת שלם שהוביל את הפעילות אמר: ״מדובר בפעילות נחושה ויצירתית של שוטרי התחנה יחד עם שוטרי היס"מ ולוחמי מג״ב, במסגרתה חשפנו תחנת סמים פעילה בתוך מתחם מגורים במזרח העיר. החל מחשיפת התחנה והסוחרים ועד למעצרם ותפיסת הסמים במתחם. מבדיקות שערכנו עולה כי נגע הסמים המסוכנים, הוא מהנושאים המטרידים ביותר את התושבים הנורמטיבים באזור זה."

עוד הוסיף ואמר: "הסמים הללו בסוף מגיעים גם לצעירים ולבני הנוער והסחר בסמים מייצר פשיעה נוספת ופגיעה משמעותית באורח החיים ובבטחון האישי של התושבים ובבריאות הציבור. בהתאם אנו פועלים ונמשיך לפעול בכלים שברשותנו נגד מחוללי הפשיעה בתחום הסמים, בדגש לסוחרים ומפיצי הסמים, עד לחשיפתם, מעצרם, חקירתם והבאתם לדין".

סמים - תפיסה - פשיטה
צילום: דוברות המשטרה
סמים - תפיסה - פשיטה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח