חדשות הארץמבזקים

הילולת הרשב"י בהר מירון: בן גביר הגיע לסיור עם הפרויקטור והשוטרים

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, קיים היום (שלישי) סיור הערכות מיוחד בהר מירון ובאיזור לקראת הילולת הרשב"י בשבוע הבא. בסיור השתתפו יו"ר הוועדה לביטחון לאומי ח"כ צביקה פוגל, פרויקטור מירון יוסי דיישט, מפקד מחוז צפון במשטרה ניצב שוקי תחאוכה, המזכיר הביטחוני של השר ניצב קובי יעקובי, ראש אגף התנועה ניצב יהודה בן עטר, ראש אגף מבצעים ניצב סיגל בר צבי, מפקד מחוז צפון בכבאות והצלה ניזאר פארס וראש אגף המבצעים במד"א רונן בשארי.

איתמר בן גביר - שוטרים
בן גביר בסיור עם השוטרים

יוסי דייטש הפרויקטור מטעם השר מאיר פרוש על הילולת רשב"י בל"ג בעומר סיפק במהלך הסיור תמונת מצב עדכנית ושיקף בפני השר את כל ההכנות בשטח, החל ממתחם ההילולא המורחב (89), ועד הסדר והתשתיות שנעשו באיזור ציון הרשב"י.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר אמר: "אני רואה שאתם נותנים את כל ההשקעה, את כל הנשמה, את כל הלב, בשביל ההילולה הזו. מוקדם עדיין לסכם אבל אני רואה את המקצועיות ואני מקווה ומתפלל וסומך עליכם שהאירוע הזה יעבור בביטחה. הייתי פה בשנה שעברה והלב נחמץ ואני רואה לפי ההשקעה שלכם שהשנה ההילולה תחגג בשמחה לטובת כל החוגגים".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
איתמר בן גביר - שוטרים
בן גביר נפגש עםהשוטרים

יו"ר הוועדה לביטחון לאומי ח״כ צביקה פוגל: "במשך כל הדיונים בוועדה בשלושת החודשים האחרונים, שמתי לנגד עיניי את חשיבות קיומה של ההילולא כמיטב המסורת, תוך שמירה על ביטחונם של כלל העולים לחגיגות במירון. אני מודה לכלל הכוחות שנרתמו לאירוע. לאחר שראיתי את ההערכות וההכנות שנעשות בשטח, התרשמתי כי נעשית עבודה מקיפה ויסודית שתבטיח את קיום ההילולא על הצד הטוב ביותר לטובת ציבור החוגגים, ואני אופטימי כי אכן החגיגות השנה יעברו בצורה בטוחה ובשמחה גדולה לעם ישראל."

הפרויקטר יוסי דייטש: "שמנו לנגד עינינו מטרה לקיים את ההילולא, במסורת ובצביון של כל השנים תוך התאמת התשתיות והסדרנים, לזרימה מקסימלית של הקהל ולהבאת ביטחון לקהל העולים. בתפילה, בשמחה ובבטחה. יש לנו שיתוף פעולה מצוין עם המשטרה, בהובלת מפקד המחוז ניצב שועאע שוקי תחאוכה ובהכוונת המדיניות של השר בן גביר. יחד עם השר הממונה הרב פרוש אנו פועלים להצלחת מבצע ההילולא, שתיחגג בעז"ה בשמחה ובבטחה כמסורת של מירון בכל השנים".

השר לבטחון לאומי בן גביר בהערכת המצב
Back to top button