מבזקיםפוליטי / מדיני

ליברמן: "לפיד וגנץ משחקים לידיו של נתניהו ועוזרים לו לממש את היעד המרכזי שלו"

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, התייחס לפני זמן קצר (שלישי) בחשבון הטוויטר שלו להמשך השיחות בבית הנשיא בנוגע לרפורמה המשפטית ואמר כי מדובר בטעות חמורה ושיש להפסיק את שיתוף הפעולה הממשלה.

"המשך השיחות בבית הנשיא ומשחקי הכאילו בין הקואליציה והאופוזיציה הם טעות חמורה" אמר ליברמן והוסיף, "לצערי, לפיד וגנץ משחקים לידיו של נתניהו ועוזרים לו לממש את היעד המרכזי שלו – העברת התקציב עד סוף החודש כפי שהחוק מחייב, שכן בלי העברת התקציב תתפזר הכנסת. אני מציע לחבריי ללמוד מעט מההתנהלות של ראש האופוזיציה הקודם נתניהו, שסירב לחלוטין לשתף פעולה עם הממשלה הקודמת אפילו בנושאים שהוא קידם בעבר בעצמו, למשל תקנות יו"ש וחוק האזרחות."

ליברמן הוסיף כי "נכון שבשונה מנתניהו ודחליליו לנו כן יש כאבי בטן על חיילים, על נשים מוכות או על מקרי אונס, ובניגוד אליהם לא נפעל נגד הציבור, הערכים והאידאולוגיה שלנו. אך תפקידנו להיות אופוזיציה לוחמת למען עתיד מדינת ישראל ולדעת גם לא להתפשר כשצריך להגיע להכרעות ובכך לשמור על המדינה ציונית, דמוקרטית וליברלית."

"שיהיה ברור", הבהיר ליברמן, "בכל יום שעובר בו ולפיד וגנץ ממשיכים בהתנהלות הזאת, הם פשוט משרתים את נתניהו. שלא יהיו לאף אחד ספקות או אשליות, יום אחרי שנתניהו יעביר את התקציב הוא יאשים את האופוזיציה שהיא זו שהכשילה את השיחות ויחדש באופן מיידי את הניסיונות שלו להשתלט על מערכת המשפט ועל ועדת הבחירות המרכזית."

אביגדור ליברמן (ללא קרדיט)
יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן
Back to top button