מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: הכה את המנהל שלו, התפרע בתא המעצר וחשף את איבר מינו בפני שוטרת

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה לאחרונה לבית משפט השלום בעיר כתב אישום כנגד בלאל עיאדאת (36) מחיפה, לאחר שהכה את מנהל סניף החנות שבה עבד, התפרע בתא המעצר וחשף את איבר מינו בפני שוטרת.

מכתב האישום שהגישה עו"ד אריאלה נבון עולה כי לפני כשבועיים הגיע המתלונן, מנהל סניף של רשת "סופר יודה", להחליף את עיאדאת, עובד הסניף, במשמרת לילה. במעמד זה הודיע מנהל הסניף לעיאדאת כי החל ממשמרתו הבאה יעבוד בסניף אחר של הרשת ויפסיק לעבוד בחנות זאת. עיאדאת עזב את החנות ומנהל הסניף הוציא אותו מקבוצת הווטסאפ של העובדים. בשעה 7:40 בבוקר חזר עיאדאת אל החנות, ניגש למנהל הסניף שישב בסמוך לקופה והחל לצעוק עליו. כאשר המנהל נעמד, תפס עיאדאת את ידו והכה אותו בחוזקה באמצעות מכות אגרוף רבות לעבר פניו וגופו. מנהל הסניף תפס את ידו של עיאדאת וניסה להדוף אותו, אך זה ליפף ידיו סביב ראשו בחוזקה כדי למנוע ממנו לעשות כן. במטרה להגן על עצמו, דחף המנהל את עיאדאת לעבר מעמד הירקות והפעיל עליו כוח כדי לעצור את התקיפה כלפיו. מיד לאחר מכן קם עיאדאת, לקח את הפלאפון שלו, שהיה לצד הקופה והחל לצאת מהחנות, הסתובב חזרה וניסה שוב לתקוף את המנהל, שתפס אותו והדף אותו. כל זאת, תוך שעיאדאת צועק עליו ומרים ידיו בניסיון לתקוף אותו. כתוצאה ממעשיו, נגרמו למנהל חבלות בפניו וכן מספר שברים באפו.

לאחר שנעצר בעקבות התקיפה והובא לתחנת המשטרה ביפו, הוכנס עיאדאת לתא עצורים בפיקוחם של שוטרת ושוטר. עיאדאת ביקש לצאת להתפנות ובשל כך קראה השוטרת לשוטר נוסף שיוכל ללוות אותו לשירותים. כמו כן, ביקש לצאת לסיגריה, אך נענה בסירוב. בתגובה לכך, החל עיאדאת להתפרע בתא המעצר תוך שהוא צועק ומאיים שיתפנה בתא העצורים. הנאשם הוריד את מכנסיו, תוך חשיפת גופו אל מול השוטרת ושוטרים נוספים, נעמד והתיישב בתנוחות המדמות עשיית צרכים. למרות ניסיונות השוטרים להרגיע אותו, המשיך עיאדאת בהתנהגותו הפרועה, הוציא את איבר מינו, נפנף אותו וצעק לעבר השוטרת: "בואי שחקי אתו, הוא רוצה לשחק אתך".

בבקשת המעצר ציינה עו"ד נבון כי "המשיב השתמש באלימות וגרם לחבלה חמורה למנהל משמרת במקום עבודתו, וכל זאת על רקע מחלוקת ביניהם במקום עבודה. המשיב יכול היה להימנע ממעשיו ולעצור אותם בכל שלב, אך בחר להמשיך בהתנהגותו האלימה. לאחר שנעצר, התפרע בתא המעצר, חשף עצמו וביצע מעשה מגונה בשוטרת." כתב האישום מייחס לעיאדאת עבירות של חבלה חמורה ומעשה מגונה באדם.

אישום: הכה את המנהל שלו, התפרע בתא המעצר וחשף את איבר מינו בפני שוטרת
ארכיון. צילום: שירות בתי הסוהר
Back to top button