בידורמבזקים

"אפשר לעשות איתך סלפי?" כשנועה קירל פגשה עם נשיא

רגע לפני שיוצאת לייצג את ישראל באירוויזיון בליברפול, נועה קירל הגיעה לבית הנשיא בירושלים כדי לקבל את ברכתו של נשיא המדינה. קירל בת ה-22, נבחרה ביולי האחרון לייצג את מדינת ישראל באירוויזיון שייערך בעוד מספר ימים בליברפול, אנגליה. קירל, תייצג את מדינת ישראל עם השיר 'יוניקורן' שכתבה יחד עם דורון מדלי, ינון יהל ומאי ספדיה.

קירל הגיעה לבית הנשיא למפגש חגיגי ובפתחו נשיא המדינה פנה אליה בהתרגשות: "שמעתי את השיר והוא נהדר – את נהדרת! אני מעריץ גדול שלך. נותר לי רק לשאול – אפשר לעשות איתך סלפי?"

נועה שיתפה את הנשיא בהתרגשות ובתחושות לקראת האירוויזיון, כשהוא שאל אותה: ״כמה את מתרגשת לקראת האירוויזיון?״, היא השיבה: ״אני מתרגשת בטירוף, אני חושבת שהכי אתרגש ברגע שנעלה למטוס. אני עושה המון חזרות כדי להגיע הכי מוכנה לרגע הזה, להופעה ולשיר עצמו."

במהלך הפגישה שהתקיימה בטרקלין של בית הנשיא, נועה ומשפחתה שיתפו את הנשיא ורעייתו בסיפורה האישי, על תחילת הקריירה בגיל צעיר, על האמביציה והרצון להגיע רחוק, ואיך כל אלו הובילו אותה לנקודת השיא – ייצוג מדינת ישראל באירוויזיון.

נשיא המדינה ביקש מנועה לשתף בתהליך הכתיבה של השיר, ונועה ענתה: “השיר מדבר על להיות מי שאנחנו, ועל לקבל אותנו כמו שאנחנו. לאהוב את עצמנו. על יהדות מול כל העולם. זה שיר שבעצם קורא לגיוון ולקבלה של האחר. היה לי חשוב להעביר מסר בתוך כל הצבעוניות של ׳היוניקורן׳״.

נועה המשיכה וסיפרה על המשלחת: ״אנחנו מגיעים משלחת של כ-30 אנשים. יש המון הכנות ומאבטחים וזה מרגיש לאומי״, הנשיא השיב בגאווה: "את מייצגת את המדינה, זה דבר עצום. אני שומע שיש השערות שיש לך סיכוי טוב, אנחנו סומכים עלייך, את הפנים היפות של ישראל".

נועה הוסיפה: "אני מרגישה שאני מייצגת את ישראל לכל דבר ועניין, זה מרגיש לי מאוד כיף ושלם. יש המון ציפייה, אני מסתכלת על הצד החיובי של זה, אנשים מאמינים בי וסומכים עליי. זה דבר טוב, זה מדהים וכיף מאוד. אני מביאה את החוצפה הישראלית, בקטע טוב כמובן״. בתום המפגש, איחל הנשיא הצלחה רבה לנועה, והצהיר: "נועה, אצלנו יש לך כבר דוז פואה!”.

"אפשר לעשות איתך סלפי?" כשנועה קירל פגשה עם נשיא
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ
"אפשר לעשות איתך סלפי?" כשנועה קירל פגשה עם נשיא
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ
"אפשר לעשות איתך סלפי?" כשנועה קירל פגשה עם נשיא
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ
Back to top button