צרכנות

מהן הסיבות לאובדן שיניים ולצורך בשתלים דנטליים?

קרדיט תמונה: FREEPIK

בעוד כי אנשים רבים רואים בתהליך איבוד שיניים חלק בלתי נפרד מההזדקנות הטבעית של גוף האדם, יש לציין כי קיימים מקרים רבים בהם אובדן שיניים היה יכול להימנע בהינתן התנהלות נכונה שכן, הודות להתפתחות הכבירה בתחום הרפואה הדנטלית קיימים המון אמצעים לשמירה על בריאות חלל הפה. אולם, אובדן שיניים יכולה להיות תופעה מאוד לא נעימה ועל כן, עליכם לדעת בדיוק ממה היא יכולה לנבוע על מנת שתוכלו למנוע זאת בקרב חלל הפה שלכם, זאת מאחר וחיוך הוא הדבר היפה ביותר שתוכלו ללבוש עליו תרצו לשמור ככל שתוכלו. בכתבה זו, החלטנו להסביר בצורה מפורטת עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת על הסיבות לאובדן שיניים והצורך בשתלים דנטליים.

אז למה שיניים נופלות?

בעת בה אנו מדברים על נפילת שיניים אשר מעלה את הצורך של שתלים דנטליים, ראוי לציין כי קיימות מספר סיבות אפשריות אשר יכולות להביא להתרחשות הדבר. תחילה, חשוב לציין כי חבלה או טראומה היא אחת הסיבות השכיחות ביותר למקרים של נפילת שיניים. למעשה, פגיעה בשן עלולה לגרום לה לזעזוע רב, זאת בעוד כי הדבר גם יכול לגרור איתו תגובת שרשרת שבמהלכה גם החניכיים יפגעו וכן גם פגיעה יכולה לגרום להתפתחות של דלקת אשר מסכנת את החניכיים ואת השיניים הסמוכות לאזור הפגיעה. כמו כן, חשוב לציין כי גם מחלת העששת יכולה לגרום לאובדן שיניים, אם כי גם עישון, מחלות חניכיים ואף גם מחלות כרוניות שאינן קשורות באופן ישיר לחלל הפה גם הם יכולים להגביר את הסיכון לאובדן שיניים. על כן, במידה וחלילה אתם סובלים או סבלתם בעבר מאחד ממשתנים אלו אשר עלולים להגביר את הסיכון לאובדן שיניים, כדאי מאוד שתפנו בהקדם האפשרי אל רופא השיניים שלכם על מנת שתוכלו לטפל בנושא.

איך משקמים שיניים חסרות?

אנשים רבים אשר איבדו שן או שתיים מעוניינים לבצע שתלים דנטליים, זאת כדי להשלים שיניים חסרות ולשקם את המראה הכללי של חלל הפה. על מנת למצוא את המקום האמין ביותר לבצע בו שיקום שיניים חסרות, עליכם לערוך סקר שוק מקיף בתחום, במהלכו תסקרו באופן מוקפד את כל האפשרויות אשר עומדות לרשותכם תוך כדי השוואה מעמיקה ביניהן. נוסף על כך, על מנת לבחור את הרופא המתאים ביותר עבורכם למען טיפול בחלל הפה, מומלץ מאוד להישמע לביקורות וחוות דעת של לקוחות אשר משקפות את מידת שביעות הרצון של לקוחותיהם של הרופאים בתחום. למעשה, ביקורות וחוות דעת משקפות לכם את היתרונות והחסרונות של כל רופא ועל כן, מדובר באפשרות מעולה לכל דבר ועניין שביכולתה לעזור לכם למצוא בצורה קלה ויעילה יותר את המקום הטוב ביותר לערוך בו טיפול לחלל הפה שלכם במהלכו תשקמו שיניים חסרות.

Back to top button