סרטונים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בביקור במפעל של חברת סינרג'י כבלים בשדרות

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר הערב במפעל של חברת סינרג'י כבלים בשדרות. רה"מ סייר במפעל ייצור הכבלים למתח גבוה וקיבל הסברים במעבדות הבדיקה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו:
"אני מאוד נרגש מהביקור הזה, כי כל פעם שאני בא לשדרות ועוטף עזה אני רואה את ההתפתחות העצומה. יש לנו בעשור האחרון 70% גידול באוכלוסייה כאן. זה לא מתבטא רק בכבישים, בתחנת הרכבת, בשיפורים אחרים בתחבורה, בהכפלה של אלפי יחידות דיור – אלא גם בתעשייה.

יש פה תעשייה במובן המקורי והטוב שלה. של יצירת מוצרים שמסייעים לצמיחת התשתית הכלכלית שלנו. אני מתרשם מאוד מהמפעל הזה, יש לו עבר גדול. הוא נבנה בשנות השלושים, והוא מתעדכן עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

כל טכנולוגיה כזאת בסוף מופעלת על ידי אנשים, היא מופעלת על ידכם. אני מעריך קודם כל את העבודה שאתם עושים. אני מעריך את העובדה שאתם עושים את העבודה הזאת כאן, מול שכנים שרוצים לעקור אותנו.

הגידול העצום הוא התשובה ההולמת לטרור. התשובה ההולמת לטרור, זה להלום בטרוריסטים – ועשינו את זה בכמה וכמה מבצעים חזקים מאוד שתמיד צריך לחדש אותם, כי זה האופי של השכנים האלה – והדבר השני, זה באמת לנטוע עמוק את השורשים שלנו בארץ. זה אומר גם בהתיישבות, גם בתעשייה וגם בעבודה.

אני רוצה פשוט, להודות לכם על מה שאתם עושים לא רק למען המפעל החשוב הזה, ולא רק למען היישוב החשוב הזה, אלא למען חבל הארץ החשוב הזה במדינה שלנו. עוטף עזה זה עוטף ישראל. אתם תורמים לביטחון ישראל ולכלכלת ישראל. תודה לכם מקרב לב".

באירוע השתתפו גם ראש עיריית שדרות אלון דווידי, ח"כ חנוך מילבסקי, ח"כ אליהו דלל, נשיא התאחדות התעשיינים ד"ר רון תומר, מנכ"ל משרד רה"מ יוסי שלי, בעלי חברת סינרג'י כבלים רונן אלעד, מנכ"ל חברת סינרג'י כבלים רונן יחזקאל ועובדי המפעל.

וידאו: רועי אברהם, לע"מ

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JVCNWUjqKQQ?autoplay=1&w=600&h=420]

הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד היוטיוב על ידי IsraeliPM – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.

36 תגובות

 1. ביבי – אני אוהב אותך. אבל הדיור הציבורי הוא קו אדום. אנחנו העניים לא נתן לדרוך עלינו. לנו אין בתים. זו כמו גזרת קיין. שדרש מהבל לא לעמוד על האדמה שלנו. אנחנו עניים אין לנו תקציב לרכישת דירות. לא אכפת מ"צמיחת התשתית הכלכלית שלכם" זה משרת את העשירים. אני מבקש ממך להיכנס לעובי הקורה. ולהגן על הדיור הציבורי. זה קודם גם לעצם קיום המדינה . אתה מדבר "זה האופי של השכנים הללו". הערבים כעת לא הנושה עוטף עזה עוטף את כל מדינת ישראל בקו הגנה למדינה שבה לחלש אין זכות קיום. זה קו הגנה למדינה של חזקים. של אנשים שאין לי מושג מאיפה .הם רואים מודעה בעיתון על דירה במיליון שקל. מאיפה לכל הרוחות יש להם את הכסף הזה לרכישתה. אתם שדים אתם לא בני אדם. אנחנו העניים עומדים בצד רועדים מפחד . בוכים בכי של חוסר אונים. ופשוט לא יודעים מה לעשות. מצד אחד הרחוב שהוא ארץ גזרה מצד שני המעט קירות שהשגנו. אנחנו לא נניח לכם לקחת לנו את הפיסת חיים הזו. מצדנו שהמדינה תלך קיבינימט כי החיים שלנו בלי הפיסת חיים הזו הם לא חיים…..אנא כבוד ראש הממשלה. תציל אותנו!!!! [לי אין דירה בדיוק הציבורי. לא זכיתי. אני בשכירות…אבל אני חי אותם בלבי-אני לא חושב כעת על עצמי. אני חושב על כול אותם אומללים. ראיתי את הסרט עליהם…אתה רואה שם נשים מבוגרות. [חלקן ערביות .ולא נעים לי להגיד .אני מפחד מערבים וקצת בעד טרנספר-לא מתוך שנאה -לא שונא אף אחד אלא כמי שמלווה נכים כתחביב. כל מפגש עם ערבים שלא יצאת ממנו קרבן טרור-תגיד תודה לה'. הם באים עם הטרור שלהם הולכים-ומותירים מאחור זוועה ואנשים חסרי אונים או מתים בכלל..או מתים חיים…חבר שלי אבי [לא אברומי שבא לפה] אבי המדובר ז"ל חזר מלבנון עם רגל משותקת . התלות בקטטר. למשל. … גורמת לך להבין…שיש בי אדם שאתה לא רוצה לפגוש גם בחלון. מפחד שזה יקרה לך…] אבל בכל זאת ברגע של אנושיות…אתה רואה שם אישה עומד במטבח כולה מפוחדת מראה "זה כל מה שיש לי" אני אפילו לא יודע איך להסביר את העומק של הזוועה הזו. ] אישה בשם רחל מהדיוק הציבורי נצפתה מושלכת לרחוב. איש לא אכפת לו. אנא ביבי. גם תקנה בלב החלשים מקום עם שם עולם!!!
  ביבי . אני חסר אונים. אין לי כלום…אבל קצת מוח והבנה בקמפיינים הבנה מסוג נדיר יש לי ואני אלחם בכל כוחותי למען האומללים הללו. תסתכל בעיניים של הילדים שלהם. [יש סרטון שבו הם מדברים] הבית שלהם לא יעשק . הם מעכשיו ילדים שלי. הקשישות האומללות הללו לא ייפלו לרחוב הן מעכשיו הקשישות הסיעודיות שאני מטפל בהן. כנ"ל הקשישים והאבות והאמהות שם. הם לא יהיו קרבן של אדישות. של אנשים שבחיים לא הרגישו וחשו….איך זה להיות עם הגב לתהום

 2. What are YOU DOING SPENDIND TIME ⌚ FOR TRAVELING FOR LOOSE THE TIME GO WAR A BOMB IS IN THE AIR ANYTIME YOU ARE NOT FEELING NOT TIME ⌚ GOD SAID WE MUST GO WAR AFTER YOU WILL SEE IT IS LATE STOP MAKE YOURSELF IMPORTANT O SAMEBODY IN POWER THAT IS NOT ABOUT ANY POLITIC O POWER THAT IS THE LIFE OF MANY PEOPLE IN DANGEROUS DONT SEE THE DAYS ARE THE SAME LIKE ALL IS OK WHEN IS NOT OK ACTION THEY MUST GO WAR WHITH ME GO SAFE NOT ME NOT SAFE NOT GOD WHITH ME GOD I WILL GO TO FINISH IRAN IN ONE DAY I TOLD YOU SEE MY LETTER IS NOT JOKE I RECIVE VISIONS FROM IM WHO IM HE SAID I MUST GO GOD MUST GO TROW ME THERE IS NOT ANOTHER PERSON TO GO YOU NEED GOD POWER NOT YOUR OWN POWER NOT CLEVER BE CLEVER AND STOP BE AROUND DOING NOTHING IT IS TIME FOR WAR

 3. למה מקפחים את האתיופים !?
  אברהם אבינו היה אתיופי ! יצחק היה אתיופי ! יעקב היה אתיופי !
  שלמה המלך היה אתיופי ! כל הנביאים היו אתיופים !

 4. רק מחזק את זה שהולך להיות מבצע בעזה פתאןם ישיבת ממשלה שם. פתאןם התיחסות. ואגב אף התיחסות לעיר הכי מופגזת אשקלןן לא הנחות במס לא כלום.

 5. بسم الله الرحمن الرحيم
  The name of Israel who is he you now he is Yakoob proft he is moslims profit you now Ibrahim and Ismail and ishak and daod and solaiman and Yakoob and yosef and mosa and easy and the end of thim and the end of thim profit Mohamed all of them moslims profits you now

 6. بسم الله الرحمن الرحيم
  In the torat and in the enjel on the time of mosa and easy writ that islamic religion deen al islam and the Koran and profit Mohamed the end of thim moslims profits
  In the Koran Allah said( واذ قال عيسى ابن مريم يا بني اسرائيل اني رسول الله اليكم مصدقا لما بين يدي من التوراة ومبشرا برسول ياتي من بعدي اسمه احمد فلما جاءهم بالبينات قالوا هذا سحر مبين)
  We must believe of the islamic religion deen al islam and the Koran and profit Mohamed to go to the paradise aljanah after died you now

 7. بسم الله الرحمن الرحيم
  The islamic religion deen al islam is the end last religion in the ward you now you can learn about the islamic religion deen al islam and the Koran after learning if you be moslim in this short time in this life in this heomen being you be very happy in your hart and in your life if you be moslim you go to the paradise aljanah after died
  The key of the paradise aljanah is la ilaha ila alah Mohamed rasoul alah islamic religion deen al islam

 8. بسم الله الرحمن الرحيم
  دين الاسلام خاتم الرسالات والنبي محمد صلى الله عليه وسلم خاتم الانبياء والمرسلين دين الاسلام دين الحق ودين الخير ودين الرحمة ودين اهل الجنة ولا يقبل الله سبحانه وتعالى دينا غير دين الاسلام قال الله سبحانه وتعالى في القرآن الكريم( واذ قال عيسى ابن مريم يا بني اسرائيل اني رسول الله اليكم مصدقا لما بين يدي من التوراة ومبشرا برسول ياتي من بعدي اسمه احمد فلما جاءهم بالبينات قالوا هذا سحر مبين ) وقال الله سبحانه وتعالى في القرآن الكريم( وما ارسلناك الا رحمة للعالمين ) وقال الله سبحانه وتعالى في القرآن الكريم
  ومن يبتغ غير الاسلام دينا فلن يقبل منه وهو في الاخرة من الخاسرين )
  مفتاح الجنة لا اله إلا الله محمد رسول الله دين الاسلام والله سبحانه وتعالى جعل فوزناوفوز الأنس والجان فقط بدين الاسلام والايمان والاعمال الصالحة

 9. Bibi, Yeshua Messiah is Israel defender. Talk to Him in secret and find out how powerful He is. He is waiting for a leader to call on Him as Abraham did. He has not lost one battle. He always wins in favor of those who put their trust in Him.

 10. Israel's Holocaust Remembrance Day, commemorating the six million Jews who were murdered by the Nazis and their accomplices during World War II, was earlier this week. Wednesday is the 80th anniversary of the outbreak of the Warsaw Ghetto Uprising, the longest and most intense rebellion of Jews against their oppressors.

  The heroic, yet hopeless resistance was crushed, but became a symbol of the resilience of human spirit. The Holocaust itself, however, highlights the question of the persistence of antisemitism, and why its ferocity and deadliness have not subsided throughout the centuries.
  Nearly 2,000 years ago, the Roman general Titus destroyed the Temple in Jerusalem and exiled its remaining Jews to Rome. The Roman emperor Hadrian changed the name Jerusalem to Aelia Capitolina, a city dedicated to Jupiter, and when the Jews revolted against him, he brutally crushed the revolt.

  To erase the connection of Jews to their land, he changed the name of Judea to Syria Palestina.

  Since then, every year, Jews commemorate the fall of the Temple. Likewise, since the Holocaust, every year, we commemorate the slaughter of European Jewry almost in its entirety.

  In between the cataclysms, we were expelled from Spain, murdered in Ukraine, driven out of England, and basically persecuted everywhere we lived, and in every generation. Why has there been no relief from Jew-hatred?

  There has not been a relief, there is no relief, and there will be no relief from antisemitism until we acknowledge that the root of the hatred, its wellspring, is not with the nations of the world, but with ourselves. We are creating and swelling their hatred toward us through our own hatred of each other.

  History proves that before every major cataclysm that befell the Jews came an extended period of growing division and internal enmity among the Jews themselves. When their inner hatred climaxes, so does the brutality and violence that their persecutors inflict on them.

  Nothing about our nation resembles the making or the history of any other nation. The whole world sees us as different, and the only ones who cannot accept this are we, ourselves. Nevertheless, we are indeed different, and until we understand in what way and what for, we will not uproot the hatred toward us.
  Abraham, the father of our nation, was not born Jewish, or even a Hebrew, as he is the one who engendered the nation. Likewise, many of our nation's greatest were either converts to Judaism or the children of converts.

  In fact, despite centuries of communal life, we were not regarded as a nation until we stood at the foot of Mount Sinai and pledged to unite "as one man with one heart." Immediately after, we were told that our nationhood, forged through unity, was not for our own sake, but for the sake of the nations, to be a light to the nations, a model nation that will prove that unity and peace among nations are possible, even when they seem locked in conflict.

  Since then, division among us and the nations' hatred toward us have been linked. When we are separated, we betray our duty to the world. As a result, the world resents us and blames us for its woes.

  It makes no difference that we do not understand why humanity hates us, or that humanity does not understand its grudge against the Jews. As long as we are disunited, every nation in every generation will find its contemporary pretext to vent its hatred, which is ever fermenting in their hearts.

  We should not be misled by momentary pretexts; underneath them lies the same old anger at the Jews for not being a model nation, a show of unity and peace despite coming from different nations.

  We have experienced 2,000 years of hatred with no sign of relief because we have not uprooted division from our midst. If we want to prevent the next cataclysm from unfolding, the only thing we can and need to do is reunite among us and become the model nation that the world expects to see.

 11. Shalom PM of Israel, we are excited about expanding technologies and growth on the edge of Gaza, God is Israel's provider with prosperity Peace and Victories with holy foundation and Holiness of promise the liberator sent

 12. ראש ממשלתנו, בנימין נתניהו, היום מוצאי שבת והרי כולנו יודעים שלפני שהשבת הגיע, בריאת "אדם וחווה" קדמה לה.
  אנא ראש ממשלתנו, שמע לתחנוניי, אין לשים אדם ולא חשוב כמה טוב הוא כראש הכנסת אם הוא מסמל את "אדם וסטיב".
  אולי כל הבעיות שאתה עובר, מתחיל ונגמר בזה!

 13. נתניהו השם ישמור אותך מיכל רע אתה ראש הממשלה הכי טוב בעולם בישראל שכל שונאכה לא יצליחו לשבור אותך תודה רבה על כל מה אתה עושה למען מדינת ישראל ❤❤❤

 14. أيها اليهودي رئيس الوزراء الإسرائيلي 🇮🇱: بعدما جائت الوزيرة السابقة آيليت شاكيد للقاء مدير المخابرات المغربية، شرطة الرحامنة أخذت وثائقي الرسمية و أنا الآن بدون أوراق بدون مال

Back to top button