מבזקיםמשפטי/פלילי

הותר לפרסם: שישה קטינים חשודים שסחטו באיומים ותקפו גבר שהכירו באפליקציית היכרויות

הותר לפרסם (חמישי) שפרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט השלום לנוער באשקלון כתב אישום נגד שישה קטינים תושבי האזור לאחר שסחטו באיומים ותקפו גבר שהכירו באפליקציית היכרויות.

מכתב האישום שהגישה עו"ד אלכס דרנבוים עולה כי בתחילת החודש קבע אחד הנאשמים, באמצעות אפליקציית גריינדר (אפליקציית הכרויות לגברים), להיפגש עם המתלונן. בהתאם למסוכם, הגיע המתלונן למקום המפגש, בעיר בה מתגוררים הנאשמים, ומשם נלקח על ידי אחד מהנאשמים למקום בו היו כל השאר (שכיסו את פניהם על מנת להקשות בזיהויים). עם הגעתו למקום החל אחד מהנאשמים לצלם את המתלונן, תוך שהוא טוען כי המתלונן פדופיל, ורצה לקיים יחסי מין עם קטין ושהם יפנו למשטרה. המתלונן אמר להם כי לא עשה דבר וביקש שיעזבו אותו אך הנאשמים אחזו בו ומנעו ממנו לעזוב את המקום, ואף החלו להכותו. המתלונן ביקש שיפסיקו את מעשיהם, וכי אם הם רוצים, שיזמינו את המשטרה.

הנאשמים אמרו למתלונן כי הם לא מעוניינים במשטרה וביקשו כסף. בתגובה, המתלונן ציין בפניהם כי אין לו כסף וכי או שיזמינו משטרה או שיהרגו אותו, אז אחד מהנאשמים אמר תביאו סכין ונדקור אותו. בשל חששו מהנאשמים טען המתלונן כי יש ברכבו ציוד יקר שהם יכולים לקחת. לאחר שהנאשמים לקחו את הציוד מרכבו הם החליטו כי ייסעו עם המתלונן לכספומט על מנת שימשוך עבורם גם כסף, לאור האמור עלו חלק מהמתלוננים עם הנאשם לרכבו.

במהלך הנסיעה ניסה המתלונן לגרום לנהגים אחרים לשים לב ולהזעיק את המשטרה, זאת תוך שהנאשמים ממשיכים להכותו. כמו כן, במהלך הנסיעה התקשר אחד הנאשמים למשטרה ודיווח כי הוא נחטף וזאת במטרה להטעות את השוטרים.

בשל נהיגתו הפרועה של המתלונן, עצר אחד הנאשמים את הרכב. אז ברח המתלונן מהרכב ולאחר מאבק באחד מהנאשמים הצליח להשיג את תשומת לבו של נהג שעבר במקום והזעיק את המשטרה. עד להגעת המשטרה הנאשמים עשו נזק לרכבו של המתלונן וגנבו ממנו דברים. עם הגעת המשטרה למקום טענו חלק מהנאשמים כי המתלונן חטף אותם כשעלו איתו טרמפ, למרות שהם יודעים כי הדבר אינו נכון.

לנאשמים יוחסו עבירות של סחיטה באיומים; דרישת נכס באיומים; תקיפה בצוותא הגורמת חבלה של ממש; היזק במזיד לרכב ; גניבה; שיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיה.

הותר לפרסם: שישה קטינים חשודים שסחטו באיומים ותקפו גבר שהכירו באפליקציית היכרויות
צילום: חדשות מבזק לייב
Back to top button