מבזקיםצבא וביטחון

פיגוע ירי כלפי אוטובוס בשומרון – אין נפגעים

דיווח התקבל לפני זמן קצר (רביעי) על ירי לעבר אוטובוס של חברת תנופה בין תפוח למגדלים. נהג האוטובוס הוא זה שדיווח על הירי לעבר הרכב. כוחות צה"ל שהגיעו למקום זיהוי פגיעה באוטובוס. לא דווח על נפגעים. נפרסו מחסומים במרחב וכוחות צה"ל סורקים אחר חשודים.

ארגון נהגי האוטובוסים מבית ההסתדרות הלאומית מסר בעקבות הירי על אוטובוס ליד כפר תפוח כי: "זו לא הפעם הראשונה בה אוטובוסים מותקפים. האוטובוסים הם סמל שלטון ובשל כך מותקפים שוב ושוב. אסור דם הנהגים והנוסעים יהיה הפקר".

ראש מועצת שומרון יוסי דגן הגיב לפיגוע הירי "כתוצאה מפיגוע ירי בין צומת תפוח למגדלים ישנם פגיעות באוטובוס, ב"ה אין נפגעים. אני אומר בצורה ברורה לטרוריסטים הנאלכים היורים באישון לילה על אוטובוס אזרחי בכביש ראשי, אותם טרוריסטים מהרשות הפלסטינית – לעולם לא תשברו אותנו, ההתיישבות בשומרון ובכל ארץ ישראל תתפתח עוד יותר, אנחנו יהודים, אנחנו מאמינים בטוב, נוסיף עוד בניה, עוד כבישים וננצח. אני קורא לממשלה ודורש לשנות את האסטרטגיה הביטחונית, אי אפשר להמשיך לנהוג כמעט אותו דבר כמו הממשלה הקודמת במישור הביטחוני, חייבים להחזיר המחסומים בכל יו"ש כסר הלילה, צריך לצאת למבצע כנגד תשתיות הטרור, רק ככה נמנע פיגועים, לא נוותר על ביטחון התושבים".

ירי על אוטובוס ליד צומת תפוח
צילום: אגף בטחון – מועצה אזורית שומרון
Back to top button