מבזקיםצבא וביטחון

גלנט שוחח עם מפקד 'דובדבן' שנבחר להשיא משואה: "זוכר היטב את הברק בעיני הלוחמים"

שר הביטחון, יואב גלנט, שוחח לפני זמן קצר (שני) עם מפקד יחידת ״דובדבן״ סגן אלוף ד׳, שישיא את משואת צה״ל בטקס המשואות ביום העצמאות ה-75 למדינת ישראל. בין היתר, אמר לו גלנט: ״אתה מהווה דוגמא אישית לכלל הלוחמים, ומייצג את צה״ל בצורה היפה ביותר״.

מדברי שר הבטחון למפקד היחידה: ״התקשרתי בשביל לברך אותך באופן אישי, ואת יחידת דובדבן וכל לוחמי צה״ל באופן כללי, זו זכות גדולה ואין ראוי ממך. אני מודה לך על מה שעשית, על מה שאתה עושה עם יחידת דובדבן בכל יום ועל מה שלוחמי צה״ל עושים שנה אחר שנה מאז קום המדינה עבור מדינת ישראל וביטחון אזרחיה״.

״אתה מייצג את צה״ל בצורה היפה ביותר שאפשר לחשוב עליה. אני זוכר היטב את הברק בעיני הלוחמים בדובדבן, וכמי שהסתכל הרבה פעמים על הלוחמים, אתה רואה את תחושת השליחות – למפקד היחידה יש תפקיד מכריע בדבר הזה״. הוסיף גלנט.

לסיום, אמר גלנט: ״אני מסתכל על הדרך שעשית, וזה מייצג את ליבת העיסוק של צה״ל. החוויות שעברת, הן לא קלות ברמה האישית. אתה חווה את חווית הקרב יום יום, בפעולות התקפיות, זו לא תופעה שגרתית בכל מקום. אתה מהווה דוגמא אישית, לא רק לחיילים שלך ביחידה אלא לכל לוחמי צה״ל״.

צילום: ניקול לסקבי, דוברות שר הביטחון
Back to top button