מבזקיםפוליטי / מדיני

"תהיה עליית משכורות כדי שיהיה משתלם להתגייס למשטרה"

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, קיים היום (שני) סיור בערים רמלה-לוד בעקבות הפשיעה הגואה באזור ואירועי הירי הרבים שהתרחשו: "החודשים האחרונים מוכיחים למה צריך משמר לאומי", אמר בן גביר במהלך הסיור.

מדבריו של השר בן גביר: "אני הגעתי לכאן קודם כל כדי לתמוך, לחזק, וכששר מגיע לכאן זו אמירה ומעבר לאמירה, אנחנו עובדים קשה. בעז"ה בחודשים הקרובים יגיע התקציב וזה לא סוד, 9 מיליארד שקלים תוספת, עם הכסף הזה לפי התקציב, יש עוד 3225 תקנים לשוטרים חדשים ותהיה עליית משכורות כדי שיהיה משתלם להתגייס למשטרה."

"אני חושב שהתקציב הזה, הכח הזה של המשטרה שיהיה גם כאן בלוד, יש לי עוד כמה מקומות שאני צריך לפזר אותם, בכלל מדינת ישראל חסרים המון שוטרים, הכוח הזה יכול לעזור ולמגר במלחמה בפשיעה. אני קשוב למה שקורה, ראש העיר לפעמים ב-2 לפנות בוקר, ב-4 לפנות בוקר שולח לי הודעות, אני מגיב כי אני באמת רוצה שיהיה טוב לעם ישראל, לצד זה ואני מתעקש על זה, והשלושה חודשים האלה רק מוכיחים כמה חשוב משמר לאומי, כמה צריך משמר לאומי. המשטרה השמיכה שלה קצרה, אנחנו נוסיף שם שוטרים, אני אחזק את המשטרה, זה התפקיד הראשון שלי, אבל התפקיד הלא פחות חשוב זה להקים משמר לאומי ולפי התקציב שיעבור בעז"ה בחודשים הקרובים זה יכול לקרום עור וגידים."

"ראש העיר אני כאן תמיד כמו שאתה יודע, מגיע לכל קריאה ולא רק כאן, הפרויקט שלנו זה למגר את הטרור, למגר את הפשע, את משפחות הפשע, יש הרבה תקוות, הרבה רצונות, הרבה ציפיות, דברים לא נפתרים ביום אחד, אבל בחודשים הקרובים מגיע תקציב, נבנה משמר, נוסיף תקנים, אני מאמין שהמשטרה יכולה לבצע את זה, אני את הכוח נותן למשטרה – ואני מאמין בכוח של המשטרה וביכולות שלה."

"תהיה עליית משכורות כדי שיהיה משתלם להתגייס למשטרה"
צילום: דוברות השר לבטחון לאומי
צילום: דוברות השר לבטחון לאומי
Back to top button