מבזקיםמשפטי/פלילי

בן 44 מקרית מוצקין חשוד בביצוע עבירות מין חמורות, עד כה אותרו 9 מתלוננות

המשטרה פתחה בחקירה בתאריך 8.3.23, עם קבלת תלונה מתושבת אזור הקריות, אשר זיהתה בתחנת משטרת זבולון את החשוד כמי שאנס אותה וכן ביצע בה מעשה סדום ומעשים מגונים, במספר הזדמנויות במהלך השנים 2020-2021, בעת שעבדה תחתיו במכירת פרחים במסעדות באזור חיפה והקריות.

מיד עם הגשת התלונה במשטרת זבולון, החשוד, תושב קרית מוצקין בן 44 נעצר. בתום איסוף עדויות בתיק, עלה חשד כי החשוד, ביצע מעשים דומים בנערות נוספות אשר עבדו עמו. לבקשת היחידה החוקרת, בית המשפט השלום בעכו, התיר את פרסום שמו של החשוד, בחשד לביצוע המעשים, במטרה לאתר מתלוננות נוספות.

בתוך כך, הצליחה המשטרה לאתר סה"כ כ- 9 מתלוננות כולן בגילאי 14-18 עולות חדשות מברית המועצות, שעבדו אצל החשוד במכירת פרחים, כאשר עפ"י החשד , החשוד ביצע במתלוננות עבירות מין חמורות, לרבות אינוס וזאת תוך ניצול יחסי תלות ומרות, הספקת אלכוהול וסמים וכן ניצול העובדה שאותן נערות שהגיעו לארץ לבדן זקוקות נואשות לפרנסה על מנת לכלכל את עצמן.

כאמור, בתום חקירה מורכבת ורגישה שבוצעה על ידי צוות חקירה מיוחד שהוקם לצורך קידום חקירת התיק שהורכב מחוקרי תחנות מרחב אשר בסיוע חוקרים מהיחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ) של המרחב, במסגרתה נגבו עדויות מלמעלה מ- 20 נערות שעבדו עבור החשוד, הובלה והצבעה של החשוד למקומות בו נפגש החשוד עם הנערות וכן עימותים עם הנערות.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והבוקר (ראשון), כאמור, הגישה נגדו פרקליטות מחוז חיפה הצהרת תובע כאשר בימים הקרובים יוגשו נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

אונס - אלימות - תקיפה
אילוסטרציה. צילום: freepik
Back to top button