מבזקיםפוליטי / מדיני

ח"כ לפיד בתגובה להחלטת סיעת הליכוד: ממשלת לוין ממשיכה לשקר לציבור

ראש האופוזיציה ויו״ר יש עתיד יאיר לפיד הגיב לפני זמן קצר (שני) בטוויטר האישי שלו על ההצבעה בסיעת הליכוד ואמר: "ממשלת יריב לוין ממשיכה לשקר לציבור הישראלי. אם השינוי בוועדה למינוי שופטים יעבור זו השתלטות עוינת ומסוכנת של פוליטיקאים חסרי מצפון על מערכת המשפט. זה לא יביא לגיוון מערכת המשפט, היא פשוט תהפוך לסניף של מרכז הליכוד. אין בשום מקום בעולם מנגנון שאפילו מזכיר את ההצעה המחפירה הזו. במו ידיהם הם מובילים את ישראל למשבר חוקתי נורא שיהרוס את הכלכלה, יפגע בביטחון, ירסק את יחסינו עם העולם ויקרע את עם ישראל לגזרים".

גם מובילי ההתנגדות לדיקטטורה הגיבו על הודעת הליכוד: "אסופת שקרים. שיטת המשטר הזאת שאין בה חוקה, והפרדת רשויות נהוגה רק במקומות נכשלים כמו טורקיה, הונגריה ורוסיה. שופטים שפוטים על מלא. מדובר בהשתלטות עויינת על הרשות השופטת, כניסה עם ה D-9 לבית המשפט. מי שיצביע בכנסת בעד קריעת העם, יחסל את צבא העם ויסתובב עם קלון כל חייו".

יש עתיד - יאיר לפיד
צילום: עוז שכטר / תדמית

9 תגובות

  1. La reforma es un daño para todos y yo no quiero a un ministro procesado que dirija el país

  2. Instigador a la violencia, vos no estás detrás de la reforma, sino de lo Bibi, acéptalo! Perdiste y no nos respetas al 75% que lo votamos, regresa a tu casa y no dividas más al país que no te interesa, sólo te importa vos mismo!

  3. יאיר לפיד אתה השקרן הראשי ומסיט
    אתה אוכל את הלב שהפסדת בבחירות

  4. אולי אתה משקר לציבור ,תפסיק לפלג!!!,קיבלנו אותך כ ״ראש ממשלה״ בכפיה ,הרגשתה בעננים ,רד אחי מהענן שחרר .הדמוקרטיה בחרה ימין

Back to top button