הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: בתחילת השבוע, הופעל מטען בסמוך לצומת מגידו (כביש 65) ממנו נפ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/03/דובר-צהל-בתחילת-השבוע-הופעל-מטען-בסמוך-לצומת-מגידו-כביש.jpg?w=708&ssl=1)
בתחילת השבוע, הופעל מטען בסמוך לצומת מגידו (כביש 65) ממנו נפצע קשה אזרח ישראלי. כוחות הביטחון פעלו לאיתור החשודים בהנחת המטען>> https://t.co/ggCebAt3QP
בתחילת השבוע, הופעל מטען בסמוך לצומת מגידו (כביש 65) ממנו נפצע קשה אזרח ישראלי. כוחות הביטחון פעלו לאיתור החשודים בהנחת המטען>> pic.twitter.com/ggCebAt3QP
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) March 15, 2023
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.