מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום מזעזע: דקר והתעלל בו במשך 4 שעות – לאחר שמת ניסה להצית את גופתו

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (חמישי) כתב אישום כנגד אושר אגסי (24) מראשון לציון לאחר שרצח את שלו קורוסטישבסקי, והצית את דירתו וגופתו.

מכתב האישום שהגיש עורך הדין נתנאל בוג'ו עולה כי אגסי ושלו גרו בעבר בשכנות בבניין מגורים בפתח תקווה. במהלך שנת 2021, ביקש אגסי משלו במספר הזדמנויות ללוות ממנו כסף, ושלו סירב. באוקטובר 2022 אגסי הגיע לדירתו של שלו ושוב דרש להלוות ממנו כספים, כששלו סירב, איים עליו שיכה אותו, יהרוג אותו ויצית את דירתו. לאור האיומים, נתן לו שלו את הסיסמאות לאפליקציית הבנק, באמצעותן אגסי נטל בשמו הלוואה בסך 35 אלף ₪, והעביר את הכספים לחשבונו. בעקבות הסחיטה, ולאחר שסירב להשיב את ההלוואה, שלו הגיש נגדו תלונה במשטרה. כשנודע על כך לאגסי, החליט לנקום בכך שיגרום למותו ולהצית את הדירה שלו, לכן, החביא מתחת לדירתו של שלו מיכל דלק.

בחודש דצמבר החליט אגסי להוציא את התכנית לפועל, לשם כך הצטייד בסכין, כפפות וקטנוע ונסע לדירתו של שלו. ואז, במשך 4 שעות, דקר אגסי את שלו בכל חלקי גופו תוך שהוא מקניט ומתעלל בו, בזמן ששלו שרוע על הרצפה ומתחנן שיפסיק עד גרם למותו ועזב את המקום, לא לפני שדקר אותו עוד מספר פעמים.

אגסי נסע לביתם של קרובי משפחתו הסמוך לדירתו של שלו, לקח חומרי ניקוי, וסדין, וחזר לדירתו של שלו. אז, עטף אגסי את גופתו של שלו, הוריד אותו לכניסה לבניין, וניסה ללא הצלחה להרים אותו לקטנוע כדי להעלים את גופתו. בהמשך, עלה אגסי לדירה עם הדלק שהחביא, שפך אותו בחללים שונים והצית את הדירה. לאחר מכן, שפך דלק על גופתו של שלו, הצית אותו ונמלט מהמקום. אגסי חנה את הקטנוע במקום מרוחק מביתו, כיסה אותו כדי למנוע את גילויו, והשליך שקית עם חפצים בהם עשה שימוש ברצח.

כתב האישום מייחס לאגסי עבירות של רצח בנסיבות מחמירות, הצתה, סחיטה באיומים שהובילה למעשה ושיבוש מהלכי משפט. בנוסף, הוגשה בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.

כתב אישום - אגסי
הצתה - שריפה - גפרורים
אילוסטרציה. Image by Architect and artist from Pixabay

תושב ראשל"צ נעצר בחשד לרצח ושריפת גופתו של תושב פתח תקווה

Back to top button