מבזקיםצבא וביטחון
תרגיל התרעה על רעידת אדמה יתקיים במועצה מקומית בסמת טבעון
התרעה על רעידת אדמה תופעל מחר (חמישי) בשעה 10:05, במועצה מקומית בסמת טבעון. ההתרעה תישמע באמצעות צליל קצר שנשמע כמו אזעקה, בתוספת כריזה שחוזרת מספר פעמים: "רעידת אדמה". אם תופעל התרעת אמת, תישמע אזעקה עולה ויורדת נוספת.
מידע נוסף ניתן למצוא במוקד פיקוד העורף בטלפון 104, באמצעות וואטסאפ ומסרונים לטלפון 052-9104104, או בפורטל הלאומי וברשתות החברתיות.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/06/d0156f6d28601c6b1253fe2dfb1c2323.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)