חדשות הארץמבזקים

המשטרה נערכת לאבטחת אירוע הילולת הבאבא סאלי בנתיבות | כל הפרטים

במסגרת ההילולה שוטרי משטרת ישראל, לוחמי מג"ב ומתנדבים, נפרסו בכוחות מתוגברים לשמירה על הסדר הציבורי, ביטחון הציבור, וויסות קהל והכוונת תנועה בצירי התנועה ובעיר נתיבות.

בהתאם להערכת מצב מיוחדת שנערכה בידי משטרת ישראל ובהשתתפות גורמי חירום והצלה הציגו גורמי המקצוע חוות דעת בטיחותיות מפורטות בנושא בטיחות ושמירה על חיי אדם במקום. לאחר שיקול דעת מגובה בחוות הדעת הוחלט כי במהלך ימי ההילולה לצערנו לא תותר כניסת קהל לתוך "הציון" אלא במתחם סביבו כל זאת כאמור למען שמירה על ביטחונו ושלומו של ציבור החוגגים, ובשל אי יכולת המקום להכיל בבטחה את ההמונים המשתתפים באירוע. הציבור מתבקש לקבל בהבנה את ההחלטה שנועדה להגן על חיי אדם.

הנחיות למשתתפים:
בכניסה למתחם יערך וויסות קהל לשרוולי המתנה שיחולקו לקבוצות שיכנסו למתחם סביב ״הציון", במטרה לשמור על בטחונו של הציבור ולמנוע דוחק

הסדרי התנועה:
כחלק מההערכות הבטיחותית לא תתאפשר כניסה לכל סוגי כלי הרכב.
מאמש, ועד יום שישי 27.1 נסגר לתנועה רח' דרכי רפאל בעיר נתיבות.
ציבור הנהגים מתבקשים להחנות רכבם בחניון הרכבת בנתיבות ומשם יופעל מערך הסעים (שאטלים) מיוחד, או ליד מגרש הכדורגל העירוני ואפשרות נוספת על בסיס חניות פנויות ברחובות הסמוכים.

שוטרים יכווינו את התנועה עפ"י הצורך בצמתים:
כביש 25
כביש 25/34
כביש 25/ צ. נתיבות מרכז (שדרות ירושלים)
כביש 25/2444

ניתן להסתייע באפליקציות הניווט השונות, ולהתעדכן גם באמצעות מוקד המידע 110 של המשטרה או באמצעי התקשורת. חל איסור הפעלת רחפנים.

מהמשטרה נמסר: "אנו פונים לציבור משתמשי הדרך לנהוג במשנה זהירות ולשמור כללי נהיגה בטוחה. ציבור החוגגים מתבקש להישמע להנחיות השוטרים והסדרנים במקום. בכל איתור של חפץ חשוד יש לדווח למוקד 100 של משטרת ישראל ולהותיר את הטיפול בחפץ החשוד לשוטרי וחבלני משטרת ישראל."

המשטרה נערכת לאבטחת אירוע הילולת הבאבא סאלי בנתיבות | כל הפרטים
ארכיון. צילום: דוברות המשטרה
Back to top button