מבזקיםמשפטי/פלילי

מחשש לפריצה: השוטרים לקחו מפתחות מהשומר ונכנסו לדירה באקדחים שלופים

כוחות סיור של תחנת לב ת"א, הוזעקו ב-13/1/23 סמוך לשעה 02:40, לדירה בקומה 32 בבניין מגורים ברחוב ניסים אלוני בתל אביב, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לפורצים בתוך הבית.

השוטרים מצאו את הדירה נעולה, וכאשר איש לא פתח את הדלת, לקחו מפתחות מהשומר בלובי ונכנסו למקום באקדחים שלופים. תוך כדי סריקות בתוך הבית נעצר חשוד, ובבדיקת חדר שירות התגלו עוד שני חשודים יחד עם בעל הדירה בן 43.

בתחילה, החשודים ניסו לטעון בפני השוטרים כי הם חבריו של הקורבן, אולם מתחקור קצר של הסיירים בזירה, התברר כי מדובר בשוד אלים, במהלכו לקחו השלושה מהקורבן כסף, תכשיטים שהיו על גופו, ושעון יקר ערך. על פי החשד, השלושה הובילו את הקורבן כשהוא כפות באזיקונים לחדר בבית, דרשו ממנו שייפתח את הכספת, תוך שהם תוקפים אותו במטרה לחלץ מפיו את קוד הפתיחה.

השוטרים מצאו בבית אקדח הנחזה להיראות כאמיתי, שוקרים, אזיקונים וסכין יפאנית. השלושה גיא בן שמעון בן 36 תושב ראשל"צ, יעקב אבוחצירה בן 37 ויוסף אבוחצירה בן 30 תושבי לוד, הועברו לחקירה במהלכה עלה כי הגיעו למקום ברכב עם לוחיות רישוי שונות שאינן תואמות לסוג הרכב.

מעצרם של השלושה הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בתל אביב והשבוע הוגשה בעניינם הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדם מחר כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים .

צילום: דוברות המשטרה
Back to top button