מבזקיםמשפטי/פלילי

"כדי לספק את צרכיו המיניים": כתב אישום הוגש נגד מלהק הריאלטי עומר שפרינגר

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד מלהק הריאלטי עומר שפרינגר (28) מתל אביב בגין מעשים מגונים. זאת באמצעות מצגי שווא גרם ל 19 מתלוננות לשלוח לו תמונות וסרטונים חושפניים.

מכתב האישום שהגישה עו"ד קארי קסה, עולה כי בתקופה הרלבנטית עבד שפרינגר כמלהק בתעשיית הבידור, דבר שאיפשר לו להציג מצגי שווא שונים. לאור האמור פנה שפרינגר ל-19 נשים שונות אשר איתן יש לו היכרות מוקדמת וטען בפניהן בכזב כי הוא מלהק ל-3 פרויקטים רווחיים מאוד: פרויקט של צילום למותג בגדי ים חדש, סדנת ציור עירום ולפרויקט של לצורך צילומן לתיק עבודות. במסגרת אותם מצגי שווא, טען שפרינגר בפני המתלוננות כי לצורך בחינת התאמתן המקצועית לפרויקטים המוצעים, הוא נדרש להעביר מספר תמונות שלהן בהלבשה תחתונה או בגד ים, וכן תמונות עירום מלא או חלקי. כדי לחזק את מצגי השווא, טען בפניהן בין היתר כי הוא מוחק את התמונות מיד לאחר קבלתן והעברתן לגורמים האחראים וכי הוא בעצמו השתתף בפרויקט העירום והעיד על חוויה טובה "ומשוגעת" והוסיף ושלח תצלומים של ציורי עירום – תוך שטען בכזב כי אלו ציורים שלו מפרויקט העירום. כמו כן יצר שפרינגר כתובת מייל פיקטיבית והנחה את המתלוננות לשלוח לשם את התמונות המבוקשות, תוך שטען בפניהן, בכזב, כי מדובר בכתובת המייל הישירה של הציירת או הצלמת. באופן זה הצליח שפרינגר לגרום למתלוננות לצלם את עצמן תמונות וסרטונים חושפניים, כשהן לבושות בבגדי ים, בהלבשה תחתונה, או כשהן מצולמות בעירום חלקי ואף בעירום מלא ולשלוח לו.

במקביל לכתב האישום הגישה עו"ד קסה בקשה למעצר עד תום ההליכים, במסגרתה ציינה כי: "מסוכנות של המשיב נלמדת ממעשיו כפי שתוארו בכתב האישום. המשיב ביצע את המעשים לאורך תקופה ארוכה, תוך ניצול האמון שהמתלוננות נתנו בו כאדם וכבעל מקצוע בתחום הבידור, רימה אותן וגרם להן לחשוף את עצמן בפניו, ולהעביר לו תמונות וסרטונים אינטימיים, הכל כדי לספק את צרכיו המיניים."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

עוד הוסיפה כי: "קריאת התלונות מלמדת על הפגיעה הקשה שנגרמה למתלוננות לאחר שגילו שנפלו קורבן למעשה מרמה מידי המשיב. מחומר הראיות עולה כי מעשיו של המשיב, הופסקו אך ורק בשל פעולתן של שתי מתלוננות, אשר התעמתו עמו, וחשפו את מעשיו."

לשפרינגר יוחסו עבירות גרם מעשה מגונה בהסכמה שהושגה במרמה, וניסיון לגרם מעשה מגונה בהסכמה שהושגה במרמה.

כתב אישום שפרינגר
"כדי לספק את צרכיו המיניים": כתב אישום הוגש נגד מלהק הריאלטי עומר שפרינגר
אילוסטרציה
Back to top button