מבזקיםצבא וביטחון

"זמנם של מבצעי הפיגועים, מתכנני הפיגועים, ומממני הפיגועים קצוב"

שר הביטחון, בני גנץ, קיים היום (רביעי) הערכת מצב בפיקוד המרכז יחד עם סגן הרמטכ״ל אלוף אמיר ברעם, מפקד פיקוד מרכז אלוף יהודה פוקס ומתאם פעולות הממשלה בשטחים אלוף רסאן עליאן.

שר הביטחון בני גנץ: ״אנחנו ביממה קשה- אני מבקש למסור תנחומים למשפחתו של הנער שנרצח הבוקר בירושלים ויחד עם כל עם ישראל אני מתפלל להחלמת הפצועים. יש באזור גורמים רבים שמנסים לערער את היציבות – אנחנו פועלים מולם כל העת בכלל הזירות. זמנם של מבצעי הפיגועים, מתכנני הפיגועים, ומממני הפיגועים קצוב. יש לנו צבא, משטרה ושירות ביטחון מצוינים – שידאגו לשים עליהם את ידיהם, ולהמשיך בסיכול הטרור. בכל מקום, בכל זמן ובכל אמצעי. אנחנו פרוסים באופן רחב בכל השטח – ומגבירים את הפעילות המודיעינית ומרחיבים את היקף הכוחות בשטח בכדי לשמור על הביטחון של אזרחי ישראל״.

בנושא חטיפת גופתו של טירן פרו אמר: ״אנחנו נמצאים משעות הלילה במאמץ מקיף להשבת גופתו של טירן פרו ז״ל שנפגע אמש בתאונת דרכים ושגופתו נחטפה מבית החולים בג׳נין.
יש לי ציפייה חד משמעית מהרשות הפלסטינית על מנגנוני הביטחון שלה לפעול להחזרת גופתו לאלתר. מדובר בסוגיה הומניטרית בסיסית. בכל דרך, ישראל מחויבת להשיב את טירן למשפחתו, וכך יהיה״.

בני גנץ - פיקוד מרכז
צילום: אלעד מלכה
בני גנץ - פיקוד מרכז
צילום: אלעד מלכה
צילום: ניקול לסקבי, משרד הביטחון
Back to top button