חדשות הארץמבזקים

להנהגת ההורים נמאס: "תלמידי ישראל ומערכת החינוך מצויים כבר 3 שנים בשבר מתמשך"

הנהגת ההורים הארצית התייחסה לפני זמן קצר (רביעי) להצעת שר האוצר, אביגדור ליברמן, לפתרון המשבר מול עובדי ההוראה. כזכור, להצעה הגיבה הסתדרות המורים בזעם ואמרו כי הי "הצעה מביכה".

הנהגת ההורים התייחסה למשבר המתמשך בין האוצר למורים: "תלמידי ישראל ומערכת החינוך מצויים כבר 3 שנים בשבר מתמשך והמדינה לא יכולה להרשות לעצמה שהדבר יימשך. אסור להגיע למצב ששנת הלימודים לא תיפתח ושפתיחת שנת הלימודים תשמש כלי נשק במחלוקת בין האוצר לארגוני המורים. כל השותפים למו״מ נדרשים לגלות אחריות ולוותר על חלק מדרישותיהם לטובת עתיד הילדים ולטובת המדינה."

בנוסף, התייחסו ההורים להצעה ואמרו: "ההצעה שמונחת כעת על שולחן הדיונים משקפת עד כמה מערכת החינוך במשבר והנהגת ההורים הארצית רואה בה פשרה ראויה שעונה על הציפיות שלנו לצעדים לשיפור מערכת החינוך. אנו קוראים לכל השותפים למערכת החינוך לקבל את ההצעה בשתי ידיים, לסיים את המשבר ולהביא לפתיחת שנת לימודים תקינה ומוצלחת."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

לסיום, אמרו: "לצד זאת, הודעת מנכ"לית משרד החינוך אתמול למנהלי המחוזות ובו אישור פורמלי להפר את החוק ולקצר את שבוע הלימודים בחינוך הרגיל ואת יום הלימודים בחינוך המיוחד, היא ביזיון לאומי שלא מקובל עלינו ואנו דוחים אותו מכל וכל."

אילוסטרציה. צילום: חדשות מבזק לייב

Back to top button