חדשות הארץמבזקים

טקס החלפת פיקוד במשטרת מרחב מנשה: המפקד הנכנס – נצ"מ שלומי בן שושן

טקס חילופי מפקדי מרחבים נערך אתמול (שני), במעמד מפקד מחוז חוף ניצב יורם סופר, מפקד המרחב הנכנס ניצב משנה שלומי בן שושן, מפקד המרחב היוצא אשר התמנה לאחרונה למפקד מרחב ירקון, תת ניצב איתן מנשה, סגל פיקוד מחוז חוף, שוטרים, קצינים, אורחים ובני משפחה. במהלך הטקס, העביר מפקד המרחב היוצא תנ"צ איתן מנשה את הפיקוד למפקד המרחב הנכנס נצ"מ שלומי בן שושן.

מפקד מרחב מנשה הנכנס נצ"מ שלומי בן שושן, בן 50 נשוי עם שישה ילדים, מתגורר בבאר שבע. נצ"מ בן שושן מילא שורת תפקידים במשטרה ובהם, מפקד תחנת עיירות, מפקד יחידת יואב בדרום ובתפקידו האחרון כמפקד הכשרות בכירים במכללה הלאומית לשוטרים.

מפקד מחוז חוף ניצב יורם סופר אמר בטקס כי: "החלפת פיקוד היא העברת מקל המהווה שינוי אך גם המשכיות של רצף הפעילות. פעילות הכוללת את מיגור האלימות והפשיעה החמורה. אלו מהווים יעד ואתגר משותף הן לחברה הערבית והן למשטרת ישראל. רק יחד, כתף אל כתף, בעבודה משותפת נוכל למגר תופעות אלו. כל זאת במטרה להשיג בטחון לכלל אזרחי מדינת ישראל, בכל עיר וכפר בישראל".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

למפקד הנכנס אמר: "האחריות לביטחון ושלום תושבי מרחב מנשה עוברת אליך היום. לפניך ניצבים אתגרים חשובים, הן בשירות לציבור, באכיפת תופעות פשיעה ובהתמודדות עם אתגרים ביטחוניים והינך נכון וערוך להם ביתר שאת"

למפקד היוצא אמר: "אתה משאיר את המרחב מקצועי, נחוש וסובלני אשר בכוחו לפרוץ גבולות. בשם שוטרינו אני מודה לך על העשייה הנרחבת והחשובה לבניין כוחה ועוצמתה של משטרת ישראל לשנים קדימה".

מפקד מרחב מנשה היוצא תנ"צ איתן מנשה אמר בטקס כי: "עם כניסתי לתפקיד נחשפתי במלוא העוצמה לאנשים ולמפקדים במרחב מנשה, קל היה להבחין במסירות ובמחויבות האישית לאזרחים, אותם אנחנו משרתים, מרחב מנשה מציב בראש ובראשונה את האנשים בארגון. לך שלומי ידידי שמחליף אותי, אני מפקיד בידיך 800 שוטרים שהם נכס יקר ועוד חצי מיליון תושבים שנשרת אותם בנאמנות נגן עליהם ונספק להם ביטחון".

מפקד מרחב מנשה הנכנס נצ"מ שלומי בן שושן אמר בטקס כי: "אני גאה ונרגש לקבל את הפיקוד על מרחב מנשה ורואה במעמד זה שליחות וזכות גדולה. יש לנו הון אנושי איכותי ביותר, יחד נמשיך לטפל בתופעות ובעיות המהוות פגיעה באיכות חייו של האזרח הנורמטיבי ובאתגרים השונים העומדים בפתחנו".

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

Back to top button