השחיינית הישראלית אנסטסיה גורבנקו זכתה הערב (שלישי), בפעם השנייה ברציפות, בתואר אלופת אירופה במשחה ל-200 מעורב אישי, באליפות שנערכה ברומא.
גורבנקו בת ה-19 קבעה זמן של 2:10.92 דקות והקדימה את מריט שטנברחן ההולנדית שזכתה בכסף עם 2:11.14 דקות ואת שרה פרנצ'סקי האיטלקייה שקבעה 2:11.38 וזכתה בארד.
שר התרבות והספורט חילי טרופר שמח מהזכייה: "שנה שנייה ברציפות שאנסטסיה גורבנקו עושה את זה בגדול וזוכה במדליית זהב באליפות אירופה! אנסטסיה, את בהחלט המודל לנחישות והישגים מצוינים, גאווה גדולה!"
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-16-at-7.41.12-PM.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-16-at-7.41.09-PM.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)