מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום הוגש נגד תושב חיפה בגין תקיפת נהג מטרונית: "צעד מבורך וחשוב"

המשטרה פתחה בחקירה בתאריך 9.8.22, עם קבלת תלונה מנהג מטרונית על כך שהותקף בידי נוסע. מחקירת האירוע עולה כי לאחר שהנהג העיר לנוסע החשוד על התנהגותו, החשוד תקף את הנהג במכת אגרוף ובהמשך תקף אותו באגרופים בפניו, בחזהו וברגליו תוך שהוא מאיים עליו וגרם לו לחבלות רבות ולשבר באפו.

בתוך כך, בתום חקירה מאומצת שנערכה בתחנת משטרת חיפה, חשפו שוטרי התחנה את זהותו של החשוד במעשה, תושב חיפה בן 31 ועצרו אותו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והיום (שלישי), כאמור, הגישה נגדו חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ארגון נהגי האוטובוסים, מבית ההסתדרות הלאומית המאגד את רוב נהגי האוטובוסים בישראל, מסר בעקבות הגשת כתב האישום: "הגשת כתב האישום נגד תוקף הנהג הוא צעד מבורך וחשוב. תחבורה הציבורית בכלל והאוטובוסים בפרט הם סמל שלטון ולכן הנהגים והנוסעים מותקפים. משרד התחבורה חייב לאמץ במהירות הבזק את התוכנית לצמצום האלימות והטרור שהוכנה ע"י ארגון הנהגים וההסתדרות הלאומית שהייתה יכולה למנוע את הפציעה של הנהג באירוע הנפשע. רק כך נהגי האוטובוסים יהיו מוגנים לחלוטין. אסור שדם הנהגים יהיה הפקר".

כתב אישום הוגש נגד תושב חיפה בגין תקיפת נהג מטרונית: "צעד מבורך וחשוב"
אילוסטרציה. צילום: צבי רוגר
Back to top button