הודעות דוברותמבזקים
לפיד: כינסתי היום את צוות השרים לקידום פעילות הממשלה בחב…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/לפיד-כינסתי-היום-את-צוות-השרים-לקידום-פעילות-הממשלה-בחב.jpg?w=708&ssl=1)
כינסתי היום את צוות השרים לקידום פעילות הממשלה בחברה הבדואית בנגב, עם שר הרווחה והבטחון החברתי @MKmeircohen. הבעיות הרבות בנגב הוזנחו בצורה פושעת במשך הרבה מאוד שנים. אבל כדרכה של הממשלה הזאת, אנחנו צוללים לתוך מקומות של הזנחה בכדי לתקן. https://t.co/q3jFN9o99i
כינסתי היום את צוות השרים לקידום פעילות הממשלה בחברה הבדואית בנגב, עם שר הרווחה והבטחון החברתי @MKmeircohen. הבעיות הרבות בנגב הוזנחו בצורה פושעת במשך הרבה מאוד שנים. אבל כדרכה של הממשלה הזאת, אנחנו צוללים לתוך מקומות של הזנחה בכדי לתקן. pic.twitter.com/q3jFN9o99i
— יאיר לפיד – Yair Lapid (@yairlapid) August 15, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.