הודעות דוברותמבזקים
לפיד: נפגשתי היום עם נגיד בנק ישראל פרופ' אמיר ירון. דנו…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/לפיד-נפגשתי-היום-עם-נגיד-בנק-ישראל-פרופ-אמיר-ירון.jpg?w=708&ssl=1)
נפגשתי היום עם נגיד בנק ישראל פרופ' אמיר ירון. דנו בסוגיות השונות שעל הפרק: על יוקר המחייה, על ההתפתחויות הכלכליות בארץ ובעולם, ועל ההזדמנויות והאתגרים העומדים בפני כלכלת ישראל. https://t.co/0U0MopvCKL
נפגשתי היום עם נגיד בנק ישראל פרופ' אמיר ירון. דנו בסוגיות השונות שעל הפרק: על יוקר המחייה, על ההתפתחויות הכלכליות בארץ ובעולם, ועל ההזדמנויות והאתגרים העומדים בפני כלכלת ישראל. pic.twitter.com/0U0MopvCKL
— יאיר לפיד – Yair Lapid (@yairlapid) August 11, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.