מבזקיםתנועה ותחבורה

קו תעופה ישיר יפתח בין דרום קוריאה לישראל

בתום עבודה משותפת של משרד התיירות ומשרד החוץ, נסגרו הפרטים להחזרתו לפעולה של קו התעופה הישיר בין סיאול לתל אביב, החל מחודש ינואר 2023.

חברת התעופה הקוריאנית Korean Air, שהפסיקה את טיסותיה לישראל בעקבות פרוץ מגפת הקורונה, בשנת 2020, תשוב לטוס לישראל החל מינואר 2023, בתדירות של שלוש טיסות שבועיות.

דרום קוריאה מהווה שוק חשוב לתיירות הנכנסת לישראל, בין השאר, בזכות קהל נוצרי גדול. לפני הקורונה, בשנת 2019, הגיעו לישראל כ-60,000 תיירים מקוריאה. הצפי הוא להגדלת מספר התיירים עם חידוש הקו, שחוזר לפעול, בין היתר, בזכות פועלה של נציגת משרד התיירות בקוריאה, הגברת ג'ולס צ'ו, אשר עבדה במרץ בשנים האחרונות מול חברת התעופה לחידוש הטיסות הישירות, וכמו כן הודות לתמיכתו של שגריר ישראל בקוריאה עקיבא תור.

שר התיירות רזבוזוב שוחח עם שגריר קוריאה בישראל, סו דונג-גו, ובירך אותו על ההחלטה שתחזק את היחסים בין המדינות.

שר התיירות יואל רזבוזוב: "אנחנו ממשיכים לשווק את ישראל באמצעות פתיחת קווי תעופה מיעדים חדשים לישראל ובאמצעות דרכים רבות נוספות. ככה מגדילים את התיירות, ככה מורידים מחירים, וככה מחברים את ישראל לעולם. לתיירות הנכנסת לישראל תרומה כלכלית גדולה ותרומה הסברתית חשובה לא פחות, כשהמטרה שלנו היא לעמוד ביעד שהצבתי: 10 מיליון תיירים בשנה עד שנת 2030".

אילוסטרציה. צילום: חדשות מבזק לייב
Back to top button