מבזקיםתאונות דרכים
בת 23 ובן 53 נפצעו בינוני בתאונת דרכים בכביש 4 סמוך לאשקלון
שני בני אדם נפצעו לפני זמן קצר (רביעי) בתאונת דרכים בין שני כלי רכב בכביש 4 בצומת אשקלון צפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים ברזילי באשקלון.
בין הפצועים, כאשר שניהם במצב בינוני: צעירה כבת 23 עם חבלה בגפיים עליונות וגבר כבן 53 עם חבלת חזה. בוחני אגף התנועה במשטרת ישראל חוקרים את נסיבות התאונה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/45e1d97a-009b-494e-a6d1-ff4e77dfe1f4.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)