מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: התקין לשותפתו לדירה מצלמה נסתרת במקלחת ומכשיר האזנה במיטתה

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לאחרונה לבית משפט השלום בפתח תקווה כתב אישום בגין עבירות של פגיעה בפרטיות ומעשה מגונה כנגד מאור עראקי (26) מירושלים, לאחר שהתקין מצלמות נסתרות ומכשיר ציטוט במקלחת ובחדרה של שותפתו לדירה וחדר למחשבה האישי.

מכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד יצחק מורדוך, עולה כי בין הנאשם ובין המתלוננת הייתה היכרות מוקדמת (לא רומנטית). במהלך התקופה בה התגורר עם המתלוננת בדירתה שבפתח תקווה, התקין הנאשם מצלמות נסתרות במקלחת ובסלון הדירה, וצפה במשך חודשים בסרטונים בהם היא נצפית בין היתר בעירום, אותם גם שמר על המחשב והטלפון הנייד שלו. כמו כן, שתל מכשיר האזנה בגב מיטתה של המתלוננת, באמצעותו האזין לשיחותיה וליתר פעולותיה.

זאת ועוד, הנאשם חדר למחשבה האישי של המתלוננת וע"י כך עיין בתכתובות אינטימיות שניהלה באמצעות יישומון "ווטסאפ" ואף שלח לעצמו תמונות עירום שלה ששמרה על גביו. משגילתה המתלוננת את מכשיר ההאזנה ששתל במיטתה, התעמתה עם הנאשם והזמינה משטרה, אז נודע לה על המצלמות שהותקנו ללא ידיעתה בדירה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של פגיעה בפרטיות (בילוש או התחקות אחר אדם וצילום ברשות היחיד), האזנת סתר, התקנת מכשיר האזנה של על פי היתר כדין, חדירה לחומר מחשב לצורך ביצוע עבירה ומעשה מגונה (ריבוי עבירות).

אילוסטרציה. צילום: Pexels

Back to top button